4711 Nouveau Cologne

kolinská voda unisex 50 ml

1×
4711 Nouveau Cologne kolinská voda unisex 50 ml
4711 Nouveau Cologne kolinská voda unisex 50 ml
4711 Nouveau Cologne kolinská voda unisex 50 ml
50 ml

Kód: 4710004 | Tento tovar nie je momentálne k dispozícii

Stráženie dostupnosti tovaru

Radi Vás budeme informovať e-mailom, až tovar naskladníme. Samozrejme, je len na vás, či ponuku využijete.

4711 Nouveau Cologne
50 ml

Stráženie dostupnosti tovaru

Radi Vás budeme informovať e-mailom, až tovar naskladníme. Samozrejme, je len na vás, či ponuku využijete.

Popis parfému 4711 Nouveau Cologne

4711 Nouveau Cologne je svieža kvetinovo-ovocná vôňa pre mužov a ženy. Novinka roku 2011 je ľahká, osviežujúca a neobyčajne povzbudzujúca skladba ľúbezných kvetov, šťavnatého ovocia a vzácnych drevín. Je natoľko univerzálna a nevyhranená, že ju môžu používať ľudia bez ohľadu na vek či pohlavie. Parfém Nouveau Cologne od obľúbenej značky 4711 mimoriadne oceníte v teplejších dňoch roku, kedy jeho ľahká vôňa zbytočne nezaťaží vašu osobu. Zaujímavo riešený flakónik plne korešponduje s charakterom parfému Nouveau Cologne, ktorý bude vo vás evokovať priezračnú sviežosť.


Šťavnaté spojenie liči, yuzu a podmanivých čiernych ríbezlí vám pripomenie exotické miesta letných destinácií. V srdci parfému potom nájdete ľúbezné tóny muškátu, heliotropu a pivonky. Klasický hodvábny nádych vám v závere prepožičia hrejivé santalové drevo, mošus a výťažky z fazule tonka. Celistvá vôňa vás ovanie čerstvou sviežosťou, ktorá len tak nevyprchá.


Prapôvodkyňa kolínskych vôd, značka 4711, dostala označenie podľa čísla továrne, v ktorej sa populárne parfémy vyrábali. Od tej doby ubehlo veľa rokov a z firmy 4711 sa stala svetoznáma spoločnosť  na výrobu jedinečných parfémov a tiež prvotriednych kolínskych vôd. Prevažne svieže, korenisté vône potešia predovšetkým milovníkov prírody a sviežosti. Parfém 4711 Nouveau Cologne je prototypom lahodných kompozícií značky 4711. Pre svoju výnimočnú vlastnosť potešiť každého bez ohľadu na pohlavie, nájdete tento parfém pod doménou unisex. Kúpte si svieži prímorský vánok, ktorý vás bude rozmaznávať, kedykoľvek mu to dovolíte.

Zloženie

Hlava
čierne ríbezle, jahoda, yuzu
Srdce
gardénia, heliotrop, pakost
Základ
fazule tonka, pižmo, santalové drevo
Druh vône
kvetinová, ovocná, zelená

O značke 4711

Parfémy 4711 | 4711 je pomerne špecifickým pomenovaním parfémov, ktorých pôvod veľmi úzko súvisí s Nemeckom. O samotný zárodok týchto produktov sa postaral taliansky emigrant Johann Maria Farina, ktorý splodil svoj ​​prvý parfém zhruba v 18. storočí, vďaka čomu tiež vznikla spoločnosť Eau de Colonge. Po niekoľkých dlhých rodinných nešvároch a krízach, v ktorých nakoniec rodina prišla o značku spoločnosti Farina, prišlo na pretras práve ono číslo 4711, ktoré bolo číslom bydliska domu rodiny. V pozadí ďalšieho skupovania a rozpredávania značky parfémov 4711 dochádzalo predovšetkým k vývoju veľmi omamných a špecifických vôní, ktoré si svoju kvalitu držia až dodnes.

Hodnotenie 4711 Nouveau Cologne

Pridať novú recenziu

5.0
1 hodnotenie
1
vzhľad flakónu
výdrž vône
intenzita
celkový dojem