A-Derma Exomega upokojujúci kúpeľ pre veľmi suchú citlivú a atopickú pokožku

1×
A-Derma Exomega upokojujúci kúpeľ pre veľmi suchú citlivú a atopickú pokožku
A-Derma Exomega upokojujúci kúpeľ pre veľmi suchú citlivú a atopickú pokožku
15,90
6,36 / 100 ml, vr. DPH
250 ml
Kód: ADE1605 | Na sklade
1
Kuriérom GLS
piatok 18. 6. 2021
Osobný odber
už zajtra štvrtok 17. 6. 2021

Popis A-Derma Exomega
Vlastnosti

Zjednodušte si starostlivosť o citlivú pokožku. Upokojujúci kúpeľ A-Derma Exomega poskytne hydratáciu a zvláčnenie veľmi suchej a atopickej pokožke, a to bez nutnosti nanášania a roztierania prípravku priamo na koži.

Počas kúpeľa dochádza k upokojeniu prejavov podráždenia a zároveň sa obnovuje prirodzená obranyschopnosť pokožky. Upokojujúci kúpeľ A-Derma Exomega je vhodný pre deti aj dospelých.

Vlastnosti:

  • upokojuje pnutie, pálenie a svrbenie pokožky
  • dodáva pokožke intenzívnu dávku hydratácie
  • podporuje prirodzenú obranyschopnosť pokožky
  • zanechá kožu príjemne vláčnu a zregenerovanú
  • nevytvára penu, je hypoalergénny

Zloženie:

  • výťažok z ovsa Rhealba® – upokojuje, regeneruje a hydratuje pokožku
  • aktívna technológia Filaxerine® – obnovuje kožnú bariéru
  • glycerín – pomáha udržať v pokožke vlhkosť

Ako aplikovať:
Nalejte do kúpeľa množstvo s objemom 2 uzáverov (pre deti) alebo 4 uzáverov (pre dospelých). Ideálna teplota vody pripraveného kúpeľa je 32 °C – 33  °C. Zostaňte vo vani niekoľko minút, maximálne však 10 min. Neoplachujte, jemne a bez drhnutia sa osušte uterákom.

Vlastnosti

Typ pokožky
suchá, atopická a ekzematická

O značke A-Derma

Kozmetika A-Derma | O pozitívnom pôsobení ovsených kúpeľov na pokožku vedeli už naši predkovia. Viac ako 30 rokov v laboratóriách francúzskej značky A-Derma prebieha výskum obsahových látok a účinkov ovsa. Pre značku A-Derma vybrali jej odborníci z viac ako 80 odrôd biely ovos Rhealba®. V porovnávacích štúdiách vyšiel ovos Rhealba® ako najvhodnejší pre potreby citlivej a podráždenej pokožky, a to vďaka svojim výrazným upokojujúcim, regeneračným, výživným, hydratačným a antioxidačným účinkom. Pestovanie prebieha v juhozápadnom Francúzsku za veľmi prísnych podmienok. Farmári, ktorí značke A-Derma dodávajú ovos, nesmú používať umelé hnojivá, pesticídy ani fungicídy. Nepoužívajú sa geneticky upravené zrná.

Trvalo udržateľný rozvoj a ekologický prístup je pre značku A-Derma veľmi zásadný, pri pestovaní sa maximálne recykluje všetok organický materiál. Cieľom výskumu je prinášať na trh produkty, ktoré ponúknu maximálne bezpečnú prírodnú starostlivosť pre citlivú a krehkú pokožkou. Na potvrdenie účinnosti sa uskutočnilo množstvo klinických štúdií, pri ktorých je garantovaná optimálna bezpečnosť a kvalita. O produktoch sa dá bez preháňania povedať, že sa v nich snúbi profesionálny výskum so silou a múdrosťou prírody.

Dlhoročná spolupráca značky s odborníkmi z radov dermatológov priniesla napr. zníženie spotreby lokálnych kortikoidov. Čo pozitívne hodnotia tak pacienti, ako aj lekári. Pre pacientov s atopickou dermatitídou alebo nadmerne suchou pokožkou je najvhodnejší rad produktov s označením Exomega. Optimálne pre dosiahnutie maximálneho účinku je dôležité kombinovať produkty hygieny a starostlivosti. Zákazníčky s citlivou pokožkou hľadajúci vhodnú prírodnú starostlivosť môžu vyberať napr. z radov Sensifluid alebo Sensiphase. Regeneráciu a hojenie praskliniek, čerstvých jaziev, kútikov atď. zvládajú prípravky radu Epitheliale. Značka A-derma je jednou z portfólia francúzskej firmy Pierre Fabre.  

Recenzie A-Derma Exomega1