A-Derma Exomega upokojujúci sprej pre suchú až atopickú pokožku

A-Derma Exomega upokojujúci sprej pre suchú až atopickú pokožku
A-Derma Exomega upokojujúci sprej pre suchú až atopickú pokožku
200 ml
15,90

7,95 / 100 ml, vr. DPH
Kód: ADE01993 | Na sklade
1
Zásielkovňa
už zajtra pondelok 21. 6. 2021
Osobný odber
už dnes

Popis A-Derma Exomega
Vlastnosti

O suchú a atopickú pokožku sa treba starať. Upokojujúci sprej pre suchú až atopickú pokožku A-Derma Exomega je tu práve pre vás – prináša totiž okamžitú úľavu, ľahko sa aplikuje a okamžite sa vstrebáva. Až 48 hodín pôsobí proti škrabaniu a je vhodný pre celú rodinu vrátane novorodencov.

Vlastnosti:

  • poskytuje 48-hodinovú ochranu pred škrabaním
  • pokožku okamžite upokojuje
  • ľahko a rýchlo sa aplikuje
  • dobre sa vstrebáva
  • môžete použiť na telo aj tvár

Zloženie:

  • extrakt z výhonkov ovsa Rhealba – zmierňuje podráždenie
  • 97 % prírodných ingrediencií
  • 0 % plynu v zložení
  • obal spreja je 100 % recyklovateľný

Ako aplikovať:
Postupujte podľa inštrukcií na obale.

Dôležité upozornenie

Upozornenia: Uchovávajte mimo dosahu detí.

Nádoba je pod tlakom: pri zahriatí sa môže roztrhnúť. Uchovávajte mimo dosahu tepla, horúcich povrchov, iskier, otvoreného ohňa a iných zdrojov zapálenia. Nefajčite. Chráňte pred slnečným žiarením. Nevystavujte teplotám nad 50 °C/122 °F. Neprepichujte alebo nespaľujte ju, a to ani po spotrebovaní obsahu.

Celý text

Vlastnosti

Typ pokožky
suchá, atopická a ekzematická

O značke A-Derma

Kozmetika A-Derma | O pozitívnom pôsobení ovsených kúpeľov na pokožku vedeli už naši predkovia. Viac ako 30 rokov v laboratóriách francúzskej značky A-Derma prebieha výskum obsahových látok a účinkov ovsa. Pre značku A-Derma vybrali jej odborníci z viac ako 80 odrôd biely ovos Rhealba®. V porovnávacích štúdiách vyšiel ovos Rhealba® ako najvhodnejší pre potreby citlivej a podráždenej pokožky, a to vďaka svojim výrazným upokojujúcim, regeneračným, výživným, hydratačným a antioxidačným účinkom. Pestovanie prebieha v juhozápadnom Francúzsku za veľmi prísnych podmienok. Farmári, ktorí značke A-Derma dodávajú ovos, nesmú používať umelé hnojivá, pesticídy ani fungicídy. Nepoužívajú sa geneticky upravené zrná.

Trvalo udržateľný rozvoj a ekologický prístup je pre značku A-Derma veľmi zásadný, pri pestovaní sa maximálne recykluje všetok organický materiál. Cieľom výskumu je prinášať na trh produkty, ktoré ponúknu maximálne bezpečnú prírodnú starostlivosť pre citlivú a krehkú pokožkou. Na potvrdenie účinnosti sa uskutočnilo množstvo klinických štúdií, pri ktorých je garantovaná optimálna bezpečnosť a kvalita. O produktoch sa dá bez preháňania povedať, že sa v nich snúbi profesionálny výskum so silou a múdrosťou prírody.

Dlhoročná spolupráca značky s odborníkmi z radov dermatológov priniesla napr. zníženie spotreby lokálnych kortikoidov. Čo pozitívne hodnotia tak pacienti, ako aj lekári. Pre pacientov s atopickou dermatitídou alebo nadmerne suchou pokožkou je najvhodnejší rad produktov s označením Exomega. Optimálne pre dosiahnutie maximálneho účinku je dôležité kombinovať produkty hygieny a starostlivosti. Zákazníčky s citlivou pokožkou hľadajúci vhodnú prírodnú starostlivosť môžu vyberať napr. z radov Sensifluid alebo Sensiphase. Regeneráciu a hojenie praskliniek, čerstvých jaziev, kútikov atď. zvládajú prípravky radu Epitheliale. Značka A-derma je jednou z portfólia francúzskej firmy Pierre Fabre.  

Recenzie A-Derma Exomega