A-Derma Exomega zjemňujúci telový krém pre veľmi suchú citlivú a atopickú pokožku

2×
A-Derma Exomega zjemňujúci telový krém pre veľmi suchú citlivú a atopickú pokožku
A-Derma Exomega zjemňujúci telový krém pre veľmi suchú citlivú a atopickú pokožku
Akcia
400 ml
18,50

4,63 / 100 ml, vr. DPH
Kód: ADE1568 | Na sklade
1
Kuriérom GLS
piatok 18. 6. 2021
Osobný odber
už zajtra štvrtok 17. 6. 2021

Popis A-Derma Exomega
Vlastnosti

Presvedčte sa o sile prírody. Zjemňujúci telový krém pre veľmi suchú, citlivú a atopickú pokožku obsahuje viac než 95 % prvotriednych prírodných zložiek, vďaka ktorým upokojuje kožu a dodáva jej maximálnu starostlivosť.

Bohatá textúra krému sa ľahko rozotiera a dobre sa vstrebáva, navodzuje pokožke pocit komfortu a zanecháva ju krásne hebkú.

Vlastnosti:

  • upokojuje pokožku náchylnú na atopický ekzém
  • znižuje pocit svrbenia pokožky už pri použití 1× denne
  • obsahuje viac ako 95 % prírodných ingrediencií
  • pomáha obnovovať kožnú bariéru
  • disponuje bohatou textúrou
  • veľmi dobre sa rozotiera
  • rýchlo sa vstrebáva

Zloženie:

  • Rhealba® extrakt + BioVect® – upokojujúce zložky, ktoré navodzujú na pokožke príjemný pocit
  • Filaxerin® + vitamín B3 – pomáhajú obnovovať kožnú bariéru

Ako aplikovať:
Naneste podľa potreby na akúkoľvek časť vášho tela.

Vlastnosti

Typ pokožky
citlivá, suchá, atopická a ekzematická

O značke A-Derma

Kozmetika A-Derma | O pozitívnom pôsobení ovsených kúpeľov na pokožku vedeli už naši predkovia. Viac ako 30 rokov v laboratóriách francúzskej značky A-Derma prebieha výskum obsahových látok a účinkov ovsa. Pre značku A-Derma vybrali jej odborníci z viac ako 80 odrôd biely ovos Rhealba®. V porovnávacích štúdiách vyšiel ovos Rhealba® ako najvhodnejší pre potreby citlivej a podráždenej pokožky, a to vďaka svojim výrazným upokojujúcim, regeneračným, výživným, hydratačným a antioxidačným účinkom. Pestovanie prebieha v juhozápadnom Francúzsku za veľmi prísnych podmienok. Farmári, ktorí značke A-Derma dodávajú ovos, nesmú používať umelé hnojivá, pesticídy ani fungicídy. Nepoužívajú sa geneticky upravené zrná.

Trvalo udržateľný rozvoj a ekologický prístup je pre značku A-Derma veľmi zásadný, pri pestovaní sa maximálne recykluje všetok organický materiál. Cieľom výskumu je prinášať na trh produkty, ktoré ponúknu maximálne bezpečnú prírodnú starostlivosť pre citlivú a krehkú pokožkou. Na potvrdenie účinnosti sa uskutočnilo množstvo klinických štúdií, pri ktorých je garantovaná optimálna bezpečnosť a kvalita. O produktoch sa dá bez preháňania povedať, že sa v nich snúbi profesionálny výskum so silou a múdrosťou prírody.

Dlhoročná spolupráca značky s odborníkmi z radov dermatológov priniesla napr. zníženie spotreby lokálnych kortikoidov. Čo pozitívne hodnotia tak pacienti, ako aj lekári. Pre pacientov s atopickou dermatitídou alebo nadmerne suchou pokožkou je najvhodnejší rad produktov s označením Exomega. Optimálne pre dosiahnutie maximálneho účinku je dôležité kombinovať produkty hygieny a starostlivosti. Zákazníčky s citlivou pokožkou hľadajúci vhodnú prírodnú starostlivosť môžu vyberať napr. z radov Sensifluid alebo Sensiphase. Regeneráciu a hojenie praskliniek, čerstvých jaziev, kútikov atď. zvládajú prípravky radu Epitheliale. Značka A-derma je jednou z portfólia francúzskej firmy Pierre Fabre.  

Recenzie A-Derma Exomega2