A-Derma Exomega zvláčňujúci telový balzam pre veľmi suchú citlivú a atopickú pokožku

A-Derma Exomega zvláčňujúci telový balzam pre veľmi suchú citlivú a atopickú pokožku
A-Derma Exomega zvláčňujúci telový balzam pre veľmi suchú citlivú a atopickú pokožku
20,50
5,13 / 100 ml, vr. DPH
400 ml
Kód: ADE1569 | Na sklade
1
Darček pre vás
Objednajte produkty značky A-Derma nad 25 € a celú objednávku vám doručíme bez poštovného.
Zásielkovňa
už zajtra piatok 7. 5. 2021
Osobný odber
už zajtra piatok 7. 5. 2021

Popis A-Derma Exomega
Vlastnosti

Telový krém A-Derma Exomega ošetruje vašu pokožku a dodáva jej potrebnú výživu a dlhodobú hydratáciu.

Vlastnosti:

  • znižuje svrbenie a pálenie pokožky
  • dobre sa nanáša, ľahko sa vstrebáva a nelepí
  • intenzívne vyživuje a zvláčňuje
  • na použitie na telo aj na tvár

Použitie:
Používajte podľa potreby.

Vlastnosti

Konzistencia
balzám
Typ pokožky
citlivá, suchá, atopická a ekzematická

O značke A-Derma

Kozmetika A-Derma | O pozitívnom pôsobení ovsených kúpeľov na pokožku vedeli už naši predkovia. Viac ako 30 rokov v laboratóriách francúzskej značky A-Derma prebieha výskum obsahových látok a účinkov ovsa. Pre značku A-Derma vybrali jej odborníci z viac ako 80 odrôd biely ovos Rhealba®. V porovnávacích štúdiách vyšiel ovos Rhealba® ako najvhodnejší pre potreby citlivej a podráždenej pokožky, a to vďaka svojim výrazným upokojujúcim, regeneračným, výživným, hydratačným a antioxidačným účinkom. Pestovanie prebieha v juhozápadnom Francúzsku za veľmi prísnych podmienok. Farmári, ktorí značke A-Derma dodávajú ovos, nesmú používať umelé hnojivá, pesticídy ani fungicídy. Nepoužívajú sa geneticky upravené zrná.

Trvalo udržateľný rozvoj a ekologický prístup je pre značku A-Derma veľmi zásadný, pri pestovaní sa maximálne recykluje všetok organický materiál. Cieľom výskumu je prinášať na trh produkty, ktoré ponúknu maximálne bezpečnú prírodnú starostlivosť pre citlivú a krehkú pokožkou. Na potvrdenie účinnosti sa uskutočnilo množstvo klinických štúdií, pri ktorých je garantovaná optimálna bezpečnosť a kvalita. O produktoch sa dá bez preháňania povedať, že sa v nich snúbi profesionálny výskum so silou a múdrosťou prírody.

Dlhoročná spolupráca značky s odborníkmi z radov dermatológov priniesla napr. zníženie spotreby lokálnych kortikoidov. Čo pozitívne hodnotia tak pacienti, ako aj lekári. Pre pacientov s atopickou dermatitídou alebo nadmerne suchou pokožkou je najvhodnejší rad produktov s označením Exomega. Optimálne pre dosiahnutie maximálneho účinku je dôležité kombinovať produkty hygieny a starostlivosti. Zákazníčky s citlivou pokožkou hľadajúci vhodnú prírodnú starostlivosť môžu vyberať napr. z radov Sensifluid alebo Sensiphase. Regeneráciu a hojenie praskliniek, čerstvých jaziev, kútikov atď. zvládajú prípravky radu Epitheliale. Značka A-derma je jednou z portfólia francúzskej firmy Pierre Fabre.  

Recenzie A-Derma Exomega