A-Derma Original Care krém pre citlivú pokožku

1×
A-Derma Original Care krém pre citlivú pokožku
A-Derma Original Care krém pre citlivú pokožku
50 ml
11,10

22,20 / 100 ml, vr. DPH
Kód: ADE1607 | Na sklade
1
Zásielkovňa
už zajtra pondelok 21. 6. 2021
Osobný odber
už dnes

Popis A-Derma Original Care
Vlastnosti

Popis:
A-Derma Skin Care Cream poskytuje základnú starostlivosť o pleť a pokožku celej rodiny. Hydratuje, vyživuje a zvláčňuje ciltivú kožu detí aj dospelých. Predstavuje unikátne riešenie pre citlivú pleť. Bez parfumácie a parabénov. So zamatovo hladkou, nelepivou, krémovou textúrou.

Účinky:

  • hydratuje, vyživuje a upokojuje citlivú pleť/pokožku detí aj dospelých.

Zloženie:

  • Rhealba® extrakt z ovseného mlieka – upokojuje a zjemňuje pleť/pokožku
  • Vazelíno/glycerínový komplex - obnovuje hydrolipidický film, hydratuje a vyživuje
  • Alfa-bisabol – upokojuje pleť/pokožku.


Typ pokožky/pleti:
Vhodné ako každodenná starostlivosť pre citlivú pleť/pokožku detí aj dospelých.

Ako aplikovať:
Nanášajte 2-krát denne na tvár a/alebo telo.

Vlastnosti

Typ pokožky
citlivá

O značke A-Derma

Kozmetika A-Derma | O pozitívnom pôsobení ovsených kúpeľov na pokožku vedeli už naši predkovia. Viac ako 30 rokov v laboratóriách francúzskej značky A-Derma prebieha výskum obsahových látok a účinkov ovsa. Pre značku A-Derma vybrali jej odborníci z viac ako 80 odrôd biely ovos Rhealba®. V porovnávacích štúdiách vyšiel ovos Rhealba® ako najvhodnejší pre potreby citlivej a podráždenej pokožky, a to vďaka svojim výrazným upokojujúcim, regeneračným, výživným, hydratačným a antioxidačným účinkom. Pestovanie prebieha v juhozápadnom Francúzsku za veľmi prísnych podmienok. Farmári, ktorí značke A-Derma dodávajú ovos, nesmú používať umelé hnojivá, pesticídy ani fungicídy. Nepoužívajú sa geneticky upravené zrná.

Trvalo udržateľný rozvoj a ekologický prístup je pre značku A-Derma veľmi zásadný, pri pestovaní sa maximálne recykluje všetok organický materiál. Cieľom výskumu je prinášať na trh produkty, ktoré ponúknu maximálne bezpečnú prírodnú starostlivosť pre citlivú a krehkú pokožkou. Na potvrdenie účinnosti sa uskutočnilo množstvo klinických štúdií, pri ktorých je garantovaná optimálna bezpečnosť a kvalita. O produktoch sa dá bez preháňania povedať, že sa v nich snúbi profesionálny výskum so silou a múdrosťou prírody.

Dlhoročná spolupráca značky s odborníkmi z radov dermatológov priniesla napr. zníženie spotreby lokálnych kortikoidov. Čo pozitívne hodnotia tak pacienti, ako aj lekári. Pre pacientov s atopickou dermatitídou alebo nadmerne suchou pokožkou je najvhodnejší rad produktov s označením Exomega. Optimálne pre dosiahnutie maximálneho účinku je dôležité kombinovať produkty hygieny a starostlivosti. Zákazníčky s citlivou pokožkou hľadajúci vhodnú prírodnú starostlivosť môžu vyberať napr. z radov Sensifluid alebo Sensiphase. Regeneráciu a hojenie praskliniek, čerstvých jaziev, kútikov atď. zvládajú prípravky radu Epitheliale. Značka A-derma je jednou z portfólia francúzskej firmy Pierre Fabre.  

Recenzie A-Derma Original Care1