Acqua di Parma Nobile Acqua Nobile Gelsominotoaletná voda pre ženy

3×
Acqua di Parma Nobile Acqua Nobile Gelsomino toaletná voda pre ženy
Acqua di Parma Nobile Acqua Nobile Gelsomino toaletná voda pre ženy
Odporúčaná maloobchodná cena
132,00

Ušetríte 40%
125 ml
79,70

Skryť produkty so špeciálnou zľavou
Kód: ADP0664 | Viac než 5 ks na sklade
1
Kuriérom GLS
už zajtra utorok 31. 3. 2020

Popis parfému Acqua di Parma Nobile Acqua Nobile Gelsomino
Zloženie

  • kvetinová vôňa
  • pre zmyselnú ženu
  • na celodenné nosenie

Zloženie

Zloženie
citrón, petitgrain, jazmín, mandarínka, bergamot, neroli
Druh vône
kvetinová

O značke Acqua di Parma

Kvalita, elegancia, kreativita a exkluzivita – to sú hodnoty, ktoré sprevádzajú parfémy Acqua di Parma už viac než 100 rokov.

Exkluzívna značka niche parfémov Acqua di Parma vznikla v roku 1916 v centre starého talianskeho mesta Parma. Tu, v malej parfumérskej manufaktúre, vytvorili majstri remesla modernú, ľahkú a sviežu vôňu, ktorá sa značne líšila od vtedajších silných a intenzívnych kolínskych nemeckého pôvodu. Prvá talianska Eau de Cologne sa skladala výhradne z prírodných ingrediencií a jej zloženie nebolo zmenené dodnes.

Kolínska voda Acqua di Parma Colonia sa stala symbolom éry 30. rokov minulého storočia. V tom čase tiež získala svoju ikonickú podobu – flakón v štýle art deco, ktorý k značke neodmysliteľne patrí dodnes.  Medzinárodný úspech prišiel v 2. polovici 20. storočia, keď sa Acqua di Parma stala vyhľadávaným exkluzívnym parfémovým domom a doslova kultom v kruhoch vysokej spoločnosti.

Svoj status luxusu si značka udržala až do súčasnosti a v jej portfóliu dnes nájdete celý rad parfémov tak pre mužov, ako aj pre ženy. Vyskúšajte aj vy dámsku vôňu Acqua di Parma Profumo alebo pánsku vôňu Acqua di Parma Colonia Oud a spoznajte hodnotu kvalitných ingrediencií, talianskej produkcie a prestížnej remeselnej práce.

Recenzie Acqua di Parma Nobile Acqua Nobile Gelsomino