Agent Provocateur Maitresseparfumovaná voda pre ženy

Agent Provocateur Maitresse parfumovaná voda pre ženy
Agent Provocateur Maitresse parfumovaná voda pre ženy
Odporúčaná maloobchodná cena
90,00

Ušetríte 74%
100 ml
23,80

Kód: APR0010 | Na sklade

Produkt môže mať odlišné balenie než to, ktoré je na obrázku.

1
Kuriérom GLS
piatok 2. 10. 2020
Osobný odber
už zajtra štvrtok 1. 10. 2020

Popis parfému Agent Provocateur Maitresse
Zloženie

Agent Provocateur Maitresse je orientálná kvetinová vôňa pre ženy, ktoré radi provokujú muža vo svojom okolí. Chcete sa stať neodolateľnou zvodkyňou, ktorej nikto neodolá? Nebavia vás svieže nevýrazné parfémy, ktorých sila behom okamihu vyprchá? Potom musíte mať jemne zvodný zlatistvý skvost! Vôňa Maitresse od luxusnej francúzskej značky Agent Provocateur vás neudrie po nose svojou prehnanou sýtosťou. Jej sila spočíva v naozaj úchvatnej výdrži decentných a elegantných tónov. Preto sa stáva ozajstným unikátom, ktorý túží vlastniť každá žena!

V úvode vás prekvapí jedinečná kombinácia sviežeho ylang-ylang, vznešeného bieleho lotosu a fialky. Neskôr sa otvoria sladké akordy kvetín v podaní vonokvietky, jazmínu a ruže. V závere vás vôňa Maitresse oblečie do hodvábného šálu z bieleho semišu, pačuli,kosatca a pyžma. Ten bude obopínať vaše telo aj mysel a vy nechudete chcieť nikdy prestať.

Značka Agent Provocateur neni vo svete parfémov príliš známy. To však neznamená, že jej vôňa nestojí za reč. Práve naopak! Kvalitné prísady zo všetkých kútov sveta, luxusné flakóny a zmyselné esencie ženstva a príťažlivé krásy. Tak sa dá charakterizovať značka parfému Agent Provocateur. Vyskúšajte ju napríklad v podobe orientálnej vône Maitresse. Ak sa túžite stať neodolateľnou zvodkyňou a túžite po obdive mužov, parfém Maitresse je tá správná voľba pre vás.

Zloženie

Tzv. vysoké tóny - rozvinú sa ihneď po aplikácii. Tvoria prvý dojem a sú spravidla veľmi intenzívne, odznievajú rýchlo.
Hlava
fialka, lotos, ylang-ylang
Tzv. stredné tóny - Srdce nastupuje po niekoľkých minútach, po odznení hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
ruža, osmanthus, jazmín, aldehydy
Tzv. nízke tóny - posledná a najdlhšia fáza parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale môže to byť i celý deň.
Základ
kosatec, pižmo, ambra, koža, pačuli
Druh vône
kvetinová

O značke Agent Provocateur

Parfémy Agent Provocateur | Agent Provocateur je pomerne novodobou značkou, ktorá sa primárne zameriava na predaj spodnej bielizne Tento anglický producent vznikol rukami Josepha Correa, ktorý ho založil v roku 1994. Samotný smer značky Agent Provocateur sa vyvíjal pomerne špecifickým a jedinečným smerom. Pre značnú obľúbenosť jednotlivých modelov došlo aj na vývoj parfémov, ktoré sa do určitej miery viažu k daným kolekciám spodnej bileizne. V prípade Agent Provocateur sa dá tvrdiť, že čo kus, to originál. Veľmi zaujímavé a príjemné vône sa medzi sebou líšia svojimi výraznými a odlišnými príchuťami. Parfémy a kozmetické prípravky v podaní Agent Provocateur sú na trhu od roku 2000.

Recenzie Agent Provocateur Maitresse