Air Wick Essential Oils Purple Lavander Meadowelektrický osviežovač vzduchu náhradná náplň

Air Wick Essential Oils Purple Lavander Meadow elektrický osviežovač vzduchu 19 ml náhradná náplň
Air Wick Essential Oils Purple Lavander Meadow elektrický osviežovač vzduchu 19 ml náhradná náplň
elektrický osviežovač vzduchu 19 ml náhradná náplň

Kód: AWI2929 | Tento produkt nie je momentálne k dispozícii

Popis parfému Air Wick Essential Oils Purple Lavander Meadow
Zloženie

Elektrický osviežovač vzduchu Air Wick Essential Oils Purple Lavander Meadow príjemne prevonia váš domov a vytvorí v ňom harmonickú atmosféru.

Vlastnosti:

  • kvetinová vôňa

Použitie:
Používajte podľa priloženého návodu. Uchovávajte mimo dosahu detí a domácich zvierat. Pokiaľ sa náplň produktu stretne s kožou, okamžite ju umyte veľkým množstvom vody a mydla. Pri zasiahnutí očí niekoľko minút vyplachujte vodou. Obsahuje extrémne horľavý aerosól. Chráňte pred horúcimi povrchmi, iskrami, otvoreným plameňom a inými zdrojmi tepla. Nádoba je pod tlakom, môže sa pri zahriatí alebo pri porušení obalu roztrhnúť.

Zloženie

Charakter bytovej vône
kvetinová

O značke Air Wick

Air Wick – to sú očarujúce interiérové vône, ktoré dokážu v každej miestnosti vytvoriť jedinečnú atmosféru. Značka Air Wick začala svoj voňavý príbeh už v roku 1943, keď začala ponúkať domáce vonné výrobky v Spojených štátoch. Vďaka veľkému záujmu spokojných zákazníkov sa predaj vôní Air Wick rozšíril aj do Kanady, Austrálie a Európy. V súčasnosti sú produkty Air Wick k dispozícii vo viac ako 60 krajinách sveta.

Jedinečný svet vôní Air Wick ponúka očarujúce vonné sviečky, aróma difúzory, osviežovače vzduchu, izbové spreje a ďalšie unikátne prenosné osviežovače vzduchu. Vône Air Wick sú veľmi rozmanité. Od kvetinových, ovocných až cez gurmánske alebo citrusové. Vybrať si môžete takú vôňu, ktorá vás prenesie do tropických krajov alebo, naopak, umocní domácu útulnú atmosféru. S Air Wick si môžete byť istí, že váš domov bude vždy krásne voňavý, lákavý a zároveň odrazom vašej osobnosti.  

Recenzie Air Wick Essential Oils Purple Lavander Meadow