AirStocking Diamond Legs

pančuchy v spreji SPF 25

AirStocking Diamond Legs pančuchy v spreji SPF 25
AirStocking Diamond Legs pančuchy v spreji SPF 25
AirStocking Diamond Legs pančuchy v spreji SPF 25
odtieň 01 Light Natural Party 56,7 g
22,50

Kód: AIS0047 | Viac než 20 ks na sklade
ks
Kuriérom SPS (UPS)
už zajtra utorok 23. 4. 2019
Osobný odber
streda 24. 4. 2019
AirStocking Diamond Legs
odtieň 01 Light Natural Party 56,7 g | 22,50

Popis kozmetiky AirStocking Diamond Legs

Pančuchy v spreji AirStocking Diamond Legs ľahko a rýchlo vytvoria dokonalý efekt perfektných nôh.

Vlastnosti:

  • spevňuje a posilňuje pokožku nôh
  • prípravok je vodoodolný

Použitie:
Nanášajte len na čistú, suchú a depilovanú pokožku.

O značke AirStocking

AirStocking - Módny návrhári o tomto výrobku hovoria ako o najväčšej revolúcii od čias objavu nezbozkávateľného rúžu. V roku 2003 totiž Japonec Yoshiumi Hamada ohromil celý svet novinkou - pančuchami v spreji. A stali sa hitom miliónov žien.
AirStocking sú pančuchy vo forme tekutého púdru umiestneného v spreji, ktorý obsahuje častice hodvábu. Stačí už len AirStocking nastriekať na nohy a pančuchy sú na svete. Pritom vás na rozdiel od klasických pančúch neškrtia a nijako neobmedzujú.
Oblečte sa s AirStocking aj vy! Môžete si vybrať z niekoľkých druhov. Napríklad prémiové produkty obsahujú aminokyseliny, ktoré majú blahodarné hydratačné účinky, obsiahnutý kofeín a výťažky zo zeleného čaju pre zmenu umožňujú lepšie prekrvovanie. Pančuchy AirStocking chránia nohy pred rôznymi škodlivinami, toxickými látkami a alergénmi - pritom ale nebránia prirodzenému dýchaniu pokožky.
Revolučné pančuchy AirStocking podstupujú prísnymi dermatologickým testom, ktoré potvrdzujú ich prednosti oproti tradičným pančuchám. A čo viac? Pančuchy AirStocking v spreji sú maximálne praktické. Stačí len mať sprej v kabelke a pančuchy "obliecť" prakticky kedykoľvek a kdekoľvek.