AirStocking Leg Make-upmake-up na nohy

AirStocking Leg Make-up make-up na nohy
AirStocking Leg Make-up make-up na nohy
20 g

Kód: AIS0032 | Tento produkt nie je momentálne k dispozícii
  • Popis produktu
  • O značke
  • Recenzie

Popis produktu AirStocking Leg Make-up
Vlastnosti

Pančuchy v spreji AirStocking Leg Make-up ľahko a rýchlo vytvoria dokonalý efekt perfektných nôh.

Vlastnosti:

  • prípravok je vodoodolný
  • ľahko sa aplikuje, rýchlo zasychá
  • vytvára efekt perfektne hladkých a hodvábnych nôh
  • zaisťuje pokožke prirodzene opálený vzhľad

Použitie:
Nádobku pred použitím dôkladne pretrepte a nastriekajte na celú pokožku nôh z dostatočnej vzdialenosti. Nechajte zaschnúť. Nanášajte len na čistú, suchú a depilovanú pokožku. Po aplikácii si dôkladne umyte ruky.

Vlastnosti

Konzistencia
sprej
Typ pokožky
pre všetky typy pokožky

O značke AirStocking

AirStocking - Módny návrhári o tomto výrobku hovoria ako o najväčšej revolúcii od čias objavu nezbozkávateľného rúžu. V roku 2003 totiž Japonec Yoshiumi Hamada ohromil celý svet novinkou - pančuchami v spreji. A stali sa hitom miliónov žien.
AirStocking sú pančuchy vo forme tekutého púdru umiestneného v spreji, ktorý obsahuje častice hodvábu. Stačí už len AirStocking nastriekať na nohy a pančuchy sú na svete. Pritom vás na rozdiel od klasických pančúch neškrtia a nijako neobmedzujú.
Oblečte sa s AirStocking aj vy! Môžete si vybrať z niekoľkých druhov. Napríklad prémiové produkty obsahujú aminokyseliny, ktoré majú blahodarné hydratačné účinky, obsiahnutý kofeín a výťažky zo zeleného čaju pre zmenu umožňujú lepšie prekrvovanie. Pančuchy AirStocking chránia nohy pred rôznymi škodlivinami, toxickými látkami a alergénmi - pritom ale nebránia prirodzenému dýchaniu pokožky.
Revolučné pančuchy AirStocking podstupujú prísnymi dermatologickým testom, ktoré potvrdzujú ich prednosti oproti tradičným pančuchám. A čo viac? Pančuchy AirStocking v spreji sú maximálne praktické. Stačí len mať sprej v kabelke a pančuchy "obliecť" prakticky kedykoľvek a kdekoľvek.

Recenzie AirStocking Leg Make-up