Al Haramain Bukhoor Marwah kadidlo

Značka: Al Haramain

Varianty Al Haramain Bukhoor Marwah

Hore

Popis parfému Al Haramain Bukhoor Marwah

Hodnotenie

Vzhľad flakónu

Výdrž vône

Intenzita

Celkový dojem

Zloženie

Složenie

agar

Kadidlo je vonná živica získaná zo stromu kadidlovníka. Má veľa spôsobov využitia, používa sa kvôli krásnej orientálnej vôni, na očistu priestorov alebo predmetov, prípadne na očistu osôb. Podľa rôznych povier je možné pomocou kadidla očistiť tiež svoju dušu. Kadidlo sa často používa v rôznych kombináciách, napríklad s myrhou a balzamom, potom vydáva pri pálení špecifickú korenenú vôňu. Existujú štyri hlavné druhy živice a každý druh sa líši predovšetkým obdobím zberu. Získava sa odsekávaním kôry stromov, pri ktorom sa uvoľňuje a vyteká zo stromu živica, ktorá stvrdne a pripomína slzu. Kadidlovník rastie v divej prírode i na veľmi neobvyklých a nehostinných miestach, napríklad na skale. Živica má v sebe vysoký obsah terpénov, seskviterpénov a diterpénov, ktoré zaisťujú jej silnú arómu pri pálení. Kvalitné kadidlá hojne používa katolícka cirkev pri obradoch a modlitbách. Najrôznejšie kombinácie kadidiel a ich vôní môžete využívať tiež doma, kde perfektne rozvoňajú celý priestor a prinesú uvoľnenie mysle pri príjemnej relaxácii. Nechajte sa pohltiť špecifickou vôňou s nádychom orientu a užívajte si očistné účinky kadidla!

Použitie kadidla

Na vydymovanie kadidlom budete potrebovať – kadidelnicu, klieštiky, rýchlozápalné uhlíky, zápalky alebo zapaľovač. Môžete využiť i suchý a čistý piesok, ten však nie je na pálenie nutný. Pokiaľ budete používať piesok, nasypte ho do kadidelnice tak, aby vytvoril asi centimetrovú vrstvu. Vezmite do klieštikov samozápalný uhlík a zapáľte ho. Uhlík rozohrievajte asi dvadsať sekúnd, kým uhlík neprestane iskriť. Potom ho vložte do kadidelnice. Asi po minúte môžete začať sypať kadidlo na uhlík. Začnite malými dávkami a postupne potom dávku zvyšujte podľa toho, ako vám to bude vyhovovať.

Bezpečnostné pokyny na použitie kadidla

Kadidlo by nemali používať deti. Na vydymovanie vždy používajte kadidelnicu na to určenú. Kadidelnicu so zapáleným uhlíkom nikdy nenechávajte bez dozoru. Po ukončení pálenia uhlie uhaste vodou.

Hore

O značke Al Haramain

Značka Al Haramain bola založená v roku 1970 v najposvätnejšom meste islamu – saudskoarabskej Mekke. Neskôr však presídlila do Dubaja. Táto rodinná spoločnosť dodáva na trh prírodné éterické oleje (tzv. attary), bytové aj klasické parfémy a ďalší zaujímavý tovar. Disponuje výrobným areálom s rozlohou neuveriteľných 16 000 metrov štvorcových a po celom svete má viac ako 65 showroomov. Al Haramain s obľubou kombinuje tradičné arabské a moderné vône. Veľkú slávu si získali najmä produkty, ktorých hlavnou zložkou je vzácne agarové drevo. Za pozornosť však stoja tiež rôzne kvetinovo-korenisté kompozície. Z rozsiahlej ponuky Al Haramain si vyberie naozaj každý, bez ohľadu na vek či pohlavie! Al Haramain podľa svojich vlastných slov usiluje o dokonalosť. Preto kladie enormný dôraz aj na obalový dizajn. Do detailov prepracované flakóny v podobe prepychových orientálnych cukorničiek, čajových kanvičiek atď. patria k tomu jednoznačne najpodarenejšiemu, čo je v tejto oblasti možné vidieť. Parfémy Al Haramain sú exotické, romantické, zmyselné a provokatívne. Na ich vývoji sa podieľajú poprední odborníci vo svojich odboroch, vďaka čomu sa môžu pochváliť nielen špičkovou kvalitou, ale aj dlhou životnosťou. Vyskúšajte ich a uvidíte, že nebudete sklamaní. Značka Al Haramain iste zaujme všetkých jedincov, ktorí často vyberajú očami, sú ochotní priplatiť si za luxus alebo podľahli čaru Blízkeho východu.  

Hore

Hodnotenie Al Haramain Bukhoor Marwah

Čo si o Al Haramain Bukhoor Marwah myslíte vy?

Položky označené hviezdičkou * sú povinné.


Hodnotenie *

1 2 3 4 5 0 - najhoršie, 5 - najlepšie

1 2 3 4 5 0 - najhoršie, 5 - najlepšie

1 2 3 4 5 0 - najhoršie, 5 - najlepšie

1 2 3 4 5 0 - najhoršie, 5 - najlepšiezasilkovna