Al HaramainHaneen parfém unisex

3×
Al Haramain Haneen parfém unisex
Al Haramain Haneen parfém unisex
20 ml

Tento produkt nie je momentálne k dispozícii | Kód: AHR0060

Nebojte sa porušiť zabehnuté pravidlá. Unisex parfém Al Haramain Haneen sa skvele hodí pre každého, kto má odvahu vystúpiť z davu.

  • orientálna vôňa
  • drevitá vôňa
  • orientálna vôňa
  • vôňa vhodná na každodenné nosenie
  • unisex – pre mužov aj pre ženy

Zloženie

Zloženie
agar, santalové drevo, ovocné tóny, ruža Taif, ambra
Druh vône
orientálna

Značka Al Haramain bola založená v roku 1970 v najposvätnejšom meste islamu – saudskoarabskej Mekke. Neskôr však presídlila do Dubaja. Táto rodinná spoločnosť dodáva na trh prírodné éterické oleje (tzv. attary), bytové aj klasické parfémy a ďalší zaujímavý tovar. Disponuje výrobným areálom s rozlohou neuveriteľných 16 000 metrov štvorcových a po celom svete má viac ako 65 showroomov.

Parfémy Al Haramain s obľubou kombinujú tradičné arabské a moderné vône. Veľký ohlas si získali najmä produkty, ktorých hlavnou zložkou je vzácne agarové drevo. Za pozornosť však stoja tiež rôzne kvetinovo-korenisté kompozície. Z rozsiahlej ponuky Al Haramain si vyberie naozaj každý, bez ohľadu na vek či pohlavie!

Al Haramain sa podľa svojich vlastných slov usiluje o dokonalosť. Preto kladie enormný dôraz aj na obalový dizajn. Do detailov prepracované flakóny v podobe prepychových orientálnych cukorničiek, čajových kanvičiek etc., patria k tomu jednoznačne najpodarenejšiemu, čo je v tejto oblasti k videniu.

Parfémy Al Haramain sú exotické, romantické, zmyselné a provokatívne. Na ich vývoji sa podieľajú poprední odborníci vo svojich odboroch, vďaka čomu sa môžu pochváliť nielen špičkovou kvalitou, ale aj dlhou životnosťou. Vyskúšajte ich a uvidíte, že nebudete sklamaní.