Alfaparf Milano Precious Nature Almond & Pistachiokozmetická sada (pre farbené vlasy)

Alfaparf Milano Precious Nature Almond & Pistachio kozmetická sada (pre farbené vlasy)
Alfaparf Milano Precious Nature Almond & Pistachio kozmetická sada (pre farbené vlasy)
kozmetická sada (pre farbené vlasy)

Kód: ALF01860 | Tento produkt nie je momentálne k dispozícii

Precious Nature Almond & Pistachio šampón pre farbené, chemicky ošetrené a zosvetlené vlasy + Precious Nature Almond & Pistachio ošetrujúca maska pre farebné vlasy + Precious Nature Almond & Pistachio bezoplachový sprej

  • Popis produktu
  • O značke
  • Recenzie

Popis produktu Alfaparf Milano Precious Nature Almond & Pistachio
Vlastnosti

Urobte radosť sebe alebo svojim blízkym perfektným kozmetickým setom Alfaparf Milano Precious Nature Almond & Pistachio. Balíček plný vlasovej starostlivosti ako darček vždy poteší.

Vlastnosti:

  • vlasová starostlivosť pre krásne vlasy plné života
  • na regeneráciu a výživu vlasov
  • pre intenzívnu hydratáciu
  • na blond a zosvetlené vlasy
  • na farbené vlasy

Použitie:
Každý produkt z kozmetického setu používajte podľa uvedeného návodu.

Vlastnosti

Typ vlasov
farbené vlasy
Účinok
hustota a vitalita, hydratácia, lesk a hebkosť, ochrana farby
Typ sady
darčeková sada
Typ pokožky hlavy
normálna pokožka hlavy

O značke Alfaparf Milano

Kozmetika Alfaparf Milano | Alfaparf Milano – profesionalita a taliansky štýl vo vlasovej starostlivosti. Alfaparf Milano je popredná talianska značka profesionálnych vlasových produktov. Prostriedky pre vlasovú starostlivosť, styling a farby na vlasy vyvíja už 30 rokov v spolupráci s poprednými svetovými kaderníkmi a salónmi krásy. Za každým produktom stoja tie najvyspelejšie technológie a hlboká znalosť trhu a potrieb vlasových profesionálov aj všetkých ostatných zákazníkov.
Všetky produkty značky Alfaparf Milano sa vyznačujú tou najvyššou kvalitou vďaka dlhodobému výskumu a certifikovaným inováciám. Ako už naznačuje názov jednej z najvýznamnejších módnych metropol na svete v jej názve, značka Alfaparf Milano je tiež zárukou sledovania tých najhorúcejších trendov.
Alfaparf Milano, súčasť skupiny Alfaparf, skutočného medzinárodného magnáta na poli kozmetiky najvyšších štandardov, rozšírila svoju inšpiráciu talianskym štýlom a kreativitou do celého sveta. Miliónom zákazníkov od Európy až po Áziu dodáva luxusnú starostlivosť o vlasy každého typu s okamžite viditeľnými a dlhotrvajúcimi účinkami. Profesionálni kaderníci na štyroch kontinentoch používajú najmodernejšie a najvyspelejšie stylingové produkty tejto značky.
Ak chcete dopriať svojim vlasom kvalitnú starostlivosť a modernú úpravu v talianskom štýle, nemôžete siahnuť vedľa, keď si vyberiete zo širokej ponuky šampónov, kondicionérov, regeneračných masiek, obnovujúcich sér, stylingových gélov, lakov, voskov a ďalších produktov značky Alfaparf Milano pre každú potrebu vašich vlasov.
Alfaparf Milano, to je každodenné úsilie o to, aby vaše vlasy dostávali len to najlepšie. V spolupráci s vlasovými profesionálmi z celého sveta. Hrdo a s vášňou...  

Recenzie Alfaparf Milano Precious Nature Almond & Pistachio