Alfaparf Milano Semi di Lino Diamond Illuminating

maska pre lesk

Alfaparf Milano Semi di Lino Diamond Illuminating maska pre lesk
500 ml

Kód: ALF0649 | Tento tovar nie je momentálne k dispozícii

Stráženie dostupnosti tovaru

Alfaparf Milano Semi di Lino Diamond Illuminating
500 ml

Stráženie dostupnosti tovaru

Popis kozmetiky Alfaparf Milano Semi di Lino Diamond Illuminating

Popis:
Alfaparf Milano Semí Dí Líno Diamante Illuminating Mask je mikrokryštalická maska na vlasy pre získanie diamantového lesku a žiary vašich vlasov. Spadá do kolekcie Semi di lino Diamante Illuminating zameranej špeciálne na spôsob, ako dodať vlasom chýbajúcu žiaru. Vo svojom zložení obsahuje výťažky z ľanu a vitamín E, ktoré chránia vlasovú pokožku. Bambucké maslo sa stará o výživu vlasov a diamantové kryštáliky dodávajú žiarivý lesk. Používaním sú vaše vlasy žiarivé, ľahko sa rozčesávajú a sú viditeľne zjemnené.

Účinky:

  • vlasy sú žiarivé a lesklé
  • vlasy sa ľahko rozčesávajú
  • výživa vlasov
  • vlasy sú jemné a hebké

Zloženie:

  • ľanový extrakt a vitamín E (antioxidant) – chránia vlasovú pokožku
  • bambucké maslo – podieľa sa na vyživovaní vlasového vlákna
  • diamantové kryštály (Diamond Crystals) – dodávajú žiarivý lesk

Typ vlasov:
Vhodné pre všetky typy vlasov.

Ako aplikovať:
Aplikujte do vlhkých, uterákom vysušených vlasov. Nechajte pôsobiť pár minút a následne dôkladne opláchnite vlažnou vodou.

Vlastnosti

Typ vlasov
všetky typy vlasov
Účinok
lesk a hebkosť

O značke Alfaparf Milano

Kozmetika Alfaparf Milano | Alfaparf Milano – profesionalita a taliansky štýl vo vlasovej starostlivosti. Alfaparf Milano je popredná talianska značka profesionálnych vlasových produktov. Prostriedky pre vlasovú starostlivosť, styling a farby na vlasy vyvíja už 30 rokov v spolupráci s poprednými svetovými kaderníkmi a salónmi krásy. Za každým produktom stoja tie najvyspelejšie technológie a hlboká znalosť trhu a potrieb vlasových profesionálov aj všetkých ostatných zákazníkov.
Všetky produkty značky Alfaparf Milano sa vyznačujú tou najvyššou kvalitou vďaka dlhodobému výskumu a certifikovaným inováciám. Ako už naznačuje názov jednej z najvýznamnejších módnych metropol na svete v jej názve, značka Alfaparf Milano je tiež zárukou sledovania tých najhorúcejších trendov.
Alfaparf Milano, súčasť skupiny Alfaparf, skutočného medzinárodného magnáta na poli kozmetiky najvyšších štandardov, rozšírila svoju inšpiráciu talianskym štýlom a kreativitou do celého sveta. Miliónom zákazníkov od Európy až po Áziu dodáva luxusnú starostlivosť o vlasy každého typu s okamžite viditeľnými a dlhotrvajúcimi účinkami. Profesionálni kaderníci na štyroch kontinentoch používajú najmodernejšie a najvyspelejšie stylingové produkty tejto značky.
Ak chcete dopriať svojim vlasom kvalitnú starostlivosť a modernú úpravu v talianskom štýle, nemôžete siahnuť vedľa, keď si vyberiete zo širokej ponuky šampónov, kondicionérov, regeneračných masiek, obnovujúcich sér, stylingových gélov, lakov, voskov a ďalších produktov značky Alfaparf Milano pre každú potrebu vašich vlasov.
Alfaparf Milano, to je každodenné úsilie o to, aby vaše vlasy dostávali len to najlepšie. V spolupráci s vlasovými profesionálmi z celého sveta. Hrdo a s vášňou...