Alfaparf MilanoSemi di Lino Reconstruction for Damaged Hair darčeková sada (pre poškodené, chemicky ošetrené vlasy)

Alfaparf Milano Semi di Lino Reconstruction for Damaged Hair darčeková sada (pre poškodené, chemicky ošetrené vlasy)
Alfaparf Milano Semi di Lino Reconstruction for Damaged Hair darčeková sada (pre poškodené, chemicky ošetrené vlasy)
darčeková sada (pre poškodené, chemicky ošetrené vlasy)

Tento produkt nie je momentálne k dispozícii | Kód: ALF02209

Semi di Lino Sublime Cristalli olej na lesk a hebkosť vlasov 15 ml + Semi di Lino Reconstruction for Damaged Hair šampón na poškodené vlasy 250 ml + Semi di Lino Reconstruction for Damaged Hair maska pre poškodené vlasy 200 ml

Urobte radosť sebe alebo svojim blízkym perfektným kozmetickým setom Alfaparf Milano Semi di Lino Reconstruction for Damaged Hair. Balíček plný vlasovej starostlivosti ako darček vždy poteší.

Obsah sady:

  • Semi di Lino Sublime Cristalli olej na lesk a hebkosť vlasov 15 ml
  • Semi di Lino Reconstruction for Damaged Hair šampón na poškodené vlasy 250 ml
  • Semi di Lino Reconstruction for Damaged Hair maska pre poškodené vlasy 200 ml

Vlastnosti:

  • skvele sa hodí ako darček
  • poteší všetky ženy
  • celá rutina pre krásne vlasy
  • na poškodené vlasy

Použitie:
Každý produkt z kozmetického setu používajte podľa uvedeného návodu.

Vlastnosti

Typ vlasov
všetky typy vlasov
Typ oleja
zmesi olejov
Účinok
hydratácia, lesk a hebkosť, regenerácia, výživa
Typ sady
darčeková sada
Typ pokožky hlavy
všetky typy pokožky hlavy
Problém s vlasmi
poškodené vlasy

Kozmetika Alfaparf Milano | Alfaparf Milano – profesionalita a taliansky štýl vo vlasovej starostlivosti. Alfaparf Milano je popredná talianska značka profesionálnych vlasových produktov. Prostriedky pre vlasovú starostlivosť, styling a farby na vlasy vyvíja už 30 rokov v spolupráci s poprednými svetovými kaderníkmi a salónmi krásy. Za každým produktom stoja tie najvyspelejšie technológie a hlboká znalosť trhu a potrieb vlasových profesionálov aj všetkých ostatných zákazníkov.
Všetky produkty značky Alfaparf Milano sa vyznačujú tou najvyššou kvalitou vďaka dlhodobému výskumu a certifikovaným inováciám. Ako už naznačuje názov jednej z najvýznamnejších módnych metropol na svete v jej názve, značka Alfaparf Milano je tiež zárukou sledovania tých najhorúcejších trendov.
Alfaparf Milano, súčasť skupiny Alfaparf, skutočného medzinárodného magnáta na poli kozmetiky najvyšších štandardov, rozšírila svoju inšpiráciu talianskym štýlom a kreativitou do celého sveta. Miliónom zákazníkov od Európy až po Áziu dodáva luxusnú starostlivosť o vlasy každého typu s okamžite viditeľnými a dlhotrvajúcimi účinkami. Profesionálni kaderníci na štyroch kontinentoch používajú najmodernejšie a najvyspelejšie stylingové produkty tejto značky.
Ak chcete dopriať svojim vlasom kvalitnú starostlivosť a modernú úpravu v talianskom štýle, nemôžete siahnuť vedľa, keď si vyberiete zo širokej ponuky šampónov, kondicionérov, regeneračných masiek, obnovujúcich sér, stylingových gélov, lakov, voskov a ďalších produktov značky Alfaparf Milano pre každú potrebu vašich vlasov.
Alfaparf Milano, to je každodenné úsilie o to, aby vaše vlasy dostávali len to najlepšie. V spolupráci s vlasovými profesionálmi z celého sveta. Hrdo a s vášňou...