Alfaparf Milano Semi di Lino Sublime Essential Oil

olejová starostlivosť pre všetky typy vlasov

Alfaparf Milano Semi di Lino Sublime Essential Oil olejová starostlivosť pre všetky typy vlasov
Alfaparf Milano Semi di Lino Sublime Essential Oil olejová starostlivosť pre všetky typy vlasov
12 x 13 ml

Kód: ALF01490 | Tento tovar nie je momentálne k dispozícii
Alfaparf Milano Semi di Lino Sublime Essential Oil
12 x 13 ml

Popis produktu Alfaparf Milano Semi di Lino Sublime Essential Oil

Olejová starostlivosť Alfaparf Milano Semi di Lino Sublime Essential Oil hĺbkovo hydratuje vlasové vlákna a poskytuje im potrebnú výživu a starostlivosť.

Vlastnosti:

  • zanecháva vlasy hodvábne jemné a oslnivo lesklé
  • rozjasňuje vlasy od korienkov po končeky na 24 hodín
  • nezaťažuje vlasy a nespôsobuje ich predčasné mastenie
  • predlžuje životnosť farby chemicky ošetrených vlasov
  • zamedzuje poškodeniu vlasov vplyvom voľných radikálov

Zloženie:

  • UV filtre – chránia farbené vlasy a predlžujú sýtosť farby
  • Shine Fix Complex – obnovuje prirodzený lesk vlasov

Ako aplikovať:
Olej nanášajte na umyté a suché vlasy, najmä na končeky a do spodnej dĺžky vlasov. Neoplachujte.

Vlastnosti

Typ vlasov
všetky typy vlasov
Účinok
hydratácia, lesk a hebkosť

O značke Alfaparf Milano

Kozmetika Alfaparf Milano | Alfaparf Milano – profesionalita a taliansky štýl vo vlasovej starostlivosti. Alfaparf Milano je popredná talianska značka profesionálnych vlasových produktov. Prostriedky pre vlasovú starostlivosť, styling a farby na vlasy vyvíja už 30 rokov v spolupráci s poprednými svetovými kaderníkmi a salónmi krásy. Za každým produktom stoja tie najvyspelejšie technológie a hlboká znalosť trhu a potrieb vlasových profesionálov aj všetkých ostatných zákazníkov.
Všetky produkty značky Alfaparf Milano sa vyznačujú tou najvyššou kvalitou vďaka dlhodobému výskumu a certifikovaným inováciám. Ako už naznačuje názov jednej z najvýznamnejších módnych metropol na svete v jej názve, značka Alfaparf Milano je tiež zárukou sledovania tých najhorúcejších trendov.
Alfaparf Milano, súčasť skupiny Alfaparf, skutočného medzinárodného magnáta na poli kozmetiky najvyšších štandardov, rozšírila svoju inšpiráciu talianskym štýlom a kreativitou do celého sveta. Miliónom zákazníkov od Európy až po Áziu dodáva luxusnú starostlivosť o vlasy každého typu s okamžite viditeľnými a dlhotrvajúcimi účinkami. Profesionálni kaderníci na štyroch kontinentoch používajú najmodernejšie a najvyspelejšie stylingové produkty tejto značky.
Ak chcete dopriať svojim vlasom kvalitnú starostlivosť a modernú úpravu v talianskom štýle, nemôžete siahnuť vedľa, keď si vyberiete zo širokej ponuky šampónov, kondicionérov, regeneračných masiek, obnovujúcich sér, stylingových gélov, lakov, voskov a ďalších produktov značky Alfaparf Milano pre každú potrebu vašich vlasov.
Alfaparf Milano, to je každodenné úsilie o to, aby vaše vlasy dostávali len to najlepšie. V spolupráci s vlasovými profesionálmi z celého sveta. Hrdo a s vášňou...