Alfaparf Milano Style for You (S4U)gél na vlasy pre objem

Alfaparf Milano Style for You (S4U) gél na vlasy pre objem
Alfaparf Milano Style for You (S4U) gél na vlasy pre objem
150 ml

Kód: ALF0677 | Tento produkt nie je momentálne k dispozícii

Popis produktu Alfaparf Milano Style for You (S4U)
Vlastnosti

Gél na vlasy Alfaparf Milano Style for You (S4U) zaistí požadovaný tvar účesu presne podľa vašich predstáv.

Vlastnosti:

  • dodáva objem od korienkov
  • zaisťuje pružnosť vlasov
  • nezaťažuje vlasy
  • chráni pred škodlivým UV žiarením

Použitie:
Naneste do vlhkých vlasov. Upravte požadovaným spôsobom.

Vlastnosti

Konzistencia
gél
Účinok
definícia a textúra, fixácia, objem vlasov

O značke Alfaparf Milano

Kozmetika Alfaparf Milano | Alfaparf Milano – profesionalita a taliansky štýl vo vlasovej starostlivosti. Alfaparf Milano je popredná talianska značka profesionálnych vlasových produktov. Prostriedky pre vlasovú starostlivosť, styling a farby na vlasy vyvíja už 30 rokov v spolupráci s poprednými svetovými kaderníkmi a salónmi krásy. Za každým produktom stoja tie najvyspelejšie technológie a hlboká znalosť trhu a potrieb vlasových profesionálov aj všetkých ostatných zákazníkov.
Všetky produkty značky Alfaparf Milano sa vyznačujú tou najvyššou kvalitou vďaka dlhodobému výskumu a certifikovaným inováciám. Ako už naznačuje názov jednej z najvýznamnejších módnych metropol na svete v jej názve, značka Alfaparf Milano je tiež zárukou sledovania tých najhorúcejších trendov.
Alfaparf Milano, súčasť skupiny Alfaparf, skutočného medzinárodného magnáta na poli kozmetiky najvyšších štandardov, rozšírila svoju inšpiráciu talianskym štýlom a kreativitou do celého sveta. Miliónom zákazníkov od Európy až po Áziu dodáva luxusnú starostlivosť o vlasy každého typu s okamžite viditeľnými a dlhotrvajúcimi účinkami. Profesionálni kaderníci na štyroch kontinentoch používajú najmodernejšie a najvyspelejšie stylingové produkty tejto značky.
Ak chcete dopriať svojim vlasom kvalitnú starostlivosť a modernú úpravu v talianskom štýle, nemôžete siahnuť vedľa, keď si vyberiete zo širokej ponuky šampónov, kondicionérov, regeneračných masiek, obnovujúcich sér, stylingových gélov, lakov, voskov a ďalších produktov značky Alfaparf Milano pre každú potrebu vašich vlasov.
Alfaparf Milano, to je každodenné úsilie o to, aby vaše vlasy dostávali len to najlepšie. V spolupráci s vlasovými profesionálmi z celého sveta. Hrdo a s vášňou...  

Recenzie Alfaparf Milano Style for You (S4U)