Alfaparf Milano Style for You (S4U)zmatňujúci púder stredné spevnenie

Alfaparf Milano Style for You (S4U) zmatňujúci púder stredné spevnenie
Alfaparf Milano Style for You (S4U) zmatňujúci púder stredné spevnenie
10 g

Kód: ALF0686 | Tento produkt nie je momentálne k dispozícii
  • Popis produktu
  • O značke
  • Recenzie

Popis produktu Alfaparf Milano Style for You (S4U)
Vlastnosti

Púder na vlasy Alfaparf Milano Style for You (S4U) dodá vašim vlasom požadovaný objem a dokonalý tvar.

Vlastnosti:

  • stredne silná fixácia
  • prirodzený objem a matný vzhľad v jednom

Použitie:
Nanášajte ku korienkom vlasov. Jemne vmasírujte, vytvarujete požadovaný účes.

Vlastnosti

Účinok
fixácia, definícia a textúra
Konzistencia
púder

O značke Alfaparf Milano

Kozmetika Alfaparf Milano | Alfaparf Milano – profesionalita a taliansky štýl vo vlasovej starostlivosti. Alfaparf Milano je popredná talianska značka profesionálnych vlasových produktov. Prostriedky pre vlasovú starostlivosť, styling a farby na vlasy vyvíja už 30 rokov v spolupráci s poprednými svetovými kaderníkmi a salónmi krásy. Za každým produktom stoja tie najvyspelejšie technológie a hlboká znalosť trhu a potrieb vlasových profesionálov aj všetkých ostatných zákazníkov.
Všetky produkty značky Alfaparf Milano sa vyznačujú tou najvyššou kvalitou vďaka dlhodobému výskumu a certifikovaným inováciám. Ako už naznačuje názov jednej z najvýznamnejších módnych metropol na svete v jej názve, značka Alfaparf Milano je tiež zárukou sledovania tých najhorúcejších trendov.
Alfaparf Milano, súčasť skupiny Alfaparf, skutočného medzinárodného magnáta na poli kozmetiky najvyšších štandardov, rozšírila svoju inšpiráciu talianskym štýlom a kreativitou do celého sveta. Miliónom zákazníkov od Európy až po Áziu dodáva luxusnú starostlivosť o vlasy každého typu s okamžite viditeľnými a dlhotrvajúcimi účinkami. Profesionálni kaderníci na štyroch kontinentoch používajú najmodernejšie a najvyspelejšie stylingové produkty tejto značky.
Ak chcete dopriať svojim vlasom kvalitnú starostlivosť a modernú úpravu v talianskom štýle, nemôžete siahnuť vedľa, keď si vyberiete zo širokej ponuky šampónov, kondicionérov, regeneračných masiek, obnovujúcich sér, stylingových gélov, lakov, voskov a ďalších produktov značky Alfaparf Milano pre každú potrebu vašich vlasov.
Alfaparf Milano, to je každodenné úsilie o to, aby vaše vlasy dostávali len to najlepšie. V spolupráci s vlasovými profesionálmi z celého sveta. Hrdo a s vášňou...  

Recenzie Alfaparf Milano Style for You (S4U)