Alterna Bamboo Smoothsuchý olejový sprej proti krepateniu

5×
Alterna Bamboo Smooth suchý olejový sprej proti krepateniu
Alterna Bamboo Smooth suchý olejový sprej proti krepateniu
125 ml

Kód: ALN1330 | Tento produkt nie je momentálne k dispozícii
Darček pre vás
Po zadaní kódu aln20sk v košíku nakúpite celý sortiment značky Alterna so zľavou 20 %.
  • Popis produktu
  • Články
  • O značke
  • Recenzie

Popis produktu Alterna Bamboo Smooth
Vlastnosti

Olej na vlasy Alterna Bamboo Smooth poskytne vašim vlasom starostlivosť, ktorú si zaslúži. Vlasy budú po aplikácii hebké a plné lesku.

Vlastnosti:

  • nezaťažuje vlasy
  • zabraňuje krepovateniu vlasov
  • dodáva vlasom lesk
  • výrazne regeneruje a chráni

Použitie:
Aplikujte na vlhké vlasy, najmä do dĺžok a končekov. Neoplachujte.

Vlastnosti

Konzistencia
suchý olej
Typ vlasov
všetky typy vlasov

Napísali sme o Alterna Bamboo Smooth
Články

O značke Alterna

ALTERNA – vlasová kozmetika profesionálov. ALTERNA je od roku 1997 priekopníkom nového prístupu k luxusnej vlasovej starostlivosti. Odborníci stojaci za touto značkou veria, že nech už potrebujete pre svoje vlasy čokoľvek, nemali by ste byť nútení voliť medzi klinicky preverenými a v praxi overenými produktmi a prírodnými, telu prospešnými zložkami. Všetky produkty značky ALTERNA v sebe totiž spájajú 3 „P“: profesionalitu, preverenosť a absolútnu prírodnú čistotu.

Produkty značky ALTERNA sa teda vyrábajú zo vzácnych prírodných substancií, ako sú kaviár či bambus, a nenájdete v nich žiadne parabény, sulfáty či iné nešetrné aditíva. A po viac ako 15 rokoch vývoja patentovaných technológií, intenzívne testovaných tak klinicky, ako aj v praxi, môže značka sľúbiť, že zákazníci s kúpou akéhokoľvek produktu dostanú vždy to, čo sľubuje. V neposlednom rade je značka synonymom profesionality a kvality bez kompromisov.

Profesionálna vlasová starostlivosť ALTERNA ponúka revolučné prípravky určujúce štandard tej najluxusnejšej vlasovej kozmetiky na svete. Svoju povesť značka stavia na výsledkoch, nie na sľuboch. Skutočné inovácie a preukázateľné výsledky získali značke stále sa rozširujúcu základňu verných zákazníkov. Hillary Duff, Kate Moss, Russell Crowe, Naomi Campbell, Julia Roberts, Jennifer Aniston... To je len pár príkladov celebrít svetového formátu, ktoré používajú produkty značky ALTERNA.

„V Alterne netestujeme produkty na zvieratách, ale na celebritách!“ (Katie Holmes, herečka a spolumajiteľka Alterna Haircare)

Recenzie Alterna Bamboo Smooth