Alterna Caviar Anti-Aging

ošetrujúci vlasový krém pre poškodené vlasy

Alterna Caviar Anti-Aging ošetrujúci vlasový krém pre poškodené vlasy
Alterna Caviar Anti-Aging ošetrujúci vlasový krém pre poškodené vlasy
Alterna Caviar Anti-Aging ošetrujúci vlasový krém pre poškodené vlasy
Novinka
150 ml
20,40

Kód: ALN02056 | Viac než 20 ks na sklade
ks
Darček pre vás
Všetky produkty vlasovej starostlivosti sme pre vás zlacnili o 15 %. Akcia platí len do nedele.
Kuriérom SPS (UPS)
streda 23. 1. 2019
Osobný odber
streda 23. 1. 2019
Alterna Caviar Anti-Aging
150 ml | 20,40

Popis kozmetiky Alterna Caviar Anti-Aging

Bezoplachová starostlivosť Alterna Caviar Anti-Aging dodá vašim vlasom po umytí všetko, čo práve potrebujú.

Vlastnosti:

  • kvalitatívne zlepšuje štruktúru vlasov
  • eliminuje lámanie vlasov
  • má regeneračné účinky

Použitie:
Aplikujte na vlhké vlasy, najmä do dĺžok a končekov. Neoplachujte.

Vlastnosti

Konzistencia
krém
Typ vlasov
lámavé vlasy a rozštiepené končeky, namáhané vlasy, poškodené vlasy
Účinok
prevencia rozštiepených končekov, regenerácia poškodených vlasov, Tepelná ochrana (fén, kulma, žehlička), výživa a regenerácia

O značke Alterna

ALTERNA – vlasová kozmetika profesionálov. ALTERNA je od roku 1997 priekopníkom nového prístupu k luxusnej vlasovej starostlivosti. Odborníci stojaci za touto značkou veria, že nech už potrebujete pre svoje vlasy čokoľvek, nemali by ste byť nútení voliť medzi klinicky preverenými a v praxi overenými produktmi a prírodnými, telu prospešnými zložkami. Všetky produkty značky ALTERNA v sebe totiž spájajú 3 „P“: profesionalitu, preverenosť a absolútnu prírodnú čistotu.

Produkty značky ALTERNA sa teda vyrábajú zo vzácnych prírodných substancií, ako sú kaviár či bambus, a nenájdete v nich žiadne parabény, sulfáty či iné nešetrné aditíva. A po viac ako 15 rokoch vývoja patentovaných technológií, intenzívne testovaných tak klinicky, ako aj v praxi, môže značka sľúbiť, že zákazníci s kúpou akéhokoľvek produktu dostanú vždy to, čo sľubuje. V neposlednom rade je značka synonymom profesionality a kvality bez kompromisov.

Profesionálna vlasová starostlivosť ALTERNA ponúka revolučné prípravky určujúce štandard tej najluxusnejšej vlasovej kozmetiky na svete. Svoju povesť značka stavia na výsledkoch, nie na sľuboch. Skutočné inovácie a preukázateľné výsledky získali značke stále sa rozširujúcu základňu verných zákazníkov. Hillary Duff, Kate Moss, Russell Crowe, Naomi Campbell, Julia Roberts, Jennifer Aniston... To je len pár príkladov celebrít svetového formátu, ktoré používajú produkty značky ALTERNA.

„V Alterne netestujeme produkty na zvieratách, ale na celebritách!“ (Katie Holmes, herečka a spolumajiteľka Alterna Haircare)