Alterna Caviar Anti-Aging Smoothing Anti-Frizzvyživujúci olej na vlasy

Alterna Caviar Anti-Aging Smoothing Anti-Frizz vyživujúci olej na vlasy
Alterna Caviar Anti-Aging Smoothing Anti-Frizz vyživujúci olej na vlasy
Doprava zadarmo
50 ml
40,50

Kód: ALN02062 | Na sklade
1
Zásielkovňa
pondelok 2. 3. 2020
Osobný odber
pondelok 2. 3. 2020
  • Popis produktu
  • O značke
  • Recenzie

Popis produktu Alterna Caviar Anti-Aging Smoothing Anti-Frizz
Vlastnosti

Doprajte svojim vlasom luxusnú starostlivosť. Suchý olej Alterna Caviar Anti-Aging Smoothing Anti-Frizz dodá vlasom hebkosť

Vlastnosti:

  • poskytuje vlasom pevnosť a pružnosť
  • napravuje poškodenú štruktúru vlasov
  • dodáva vlasom zamatovú hebkosť
  • dodáva vlasom lesk

Použitie:
Aplikujte do dĺžok a končekov suchých alebo mokrých vlasov.

Vlastnosti

Typ vlasov
všetky typy vlasov
Účinok
hydratácia, lesk a hebkosť, výživa

O značke Alterna

ALTERNA – vlasová kozmetika profesionálov. ALTERNA je od roku 1997 priekopníkom nového prístupu k luxusnej vlasovej starostlivosti. Odborníci stojaci za touto značkou veria, že nech už potrebujete pre svoje vlasy čokoľvek, nemali by ste byť nútení voliť medzi klinicky preverenými a v praxi overenými produktmi a prírodnými, telu prospešnými zložkami. Všetky produkty značky ALTERNA v sebe totiž spájajú 3 „P“: profesionalitu, preverenosť a absolútnu prírodnú čistotu.

Produkty značky ALTERNA sa teda vyrábajú zo vzácnych prírodných substancií, ako sú kaviár či bambus, a nenájdete v nich žiadne parabény, sulfáty či iné nešetrné aditíva. A po viac ako 15 rokoch vývoja patentovaných technológií, intenzívne testovaných tak klinicky, ako aj v praxi, môže značka sľúbiť, že zákazníci s kúpou akéhokoľvek produktu dostanú vždy to, čo sľubuje. V neposlednom rade je značka synonymom profesionality a kvality bez kompromisov.

Profesionálna vlasová starostlivosť ALTERNA ponúka revolučné prípravky určujúce štandard tej najluxusnejšej vlasovej kozmetiky na svete. Svoju povesť značka stavia na výsledkoch, nie na sľuboch. Skutočné inovácie a preukázateľné výsledky získali značke stále sa rozširujúcu základňu verných zákazníkov. Hillary Duff, Kate Moss, Russell Crowe, Naomi Campbell, Julia Roberts, Jennifer Aniston... To je len pár príkladov celebrít svetového formátu, ktoré používajú produkty značky ALTERNA.

„V Alterne netestujeme produkty na zvieratách, ale na celebritách!“ (Katie Holmes, herečka a spolumajiteľka Alterna Haircare)

Recenzie Alterna Caviar Anti-Aging Smoothing Anti-Frizz