Alterna Caviar Anti-Aging

suchá olejová hmla pre uhladenie vlasov

Alterna Caviar Anti-Aging suchá olejová hmla pre uhladenie vlasov
Alterna Caviar Anti-Aging suchá olejová hmla pre uhladenie vlasov
Alterna Caviar Anti-Aging suchá olejová hmla pre uhladenie vlasov
Novinka
Omega+ Anti-Frizz Dry Oil Mist 150 ml
26,20

Kód: ALN01874 | Viac než 20 ks na sklade
ks
Kuriérom SPS (UPS)
už zajtra štvrtok 15. 11. 2018
Osobný odber
už zajtra štvrtok 15. 11. 2018
Alterna Caviar Anti-Aging
Omega+ Anti-Frizz Dry Oil Mist 150 ml | 26,20

Popis kozmetiky Alterna Caviar Anti-Aging

Stylingový prípravok Alterna Caviar Anti-Aging podčiarkne váš účes a udrží ho dlhý čas.

Vlastnosti:

  • kvalitatívne zlepšuje štruktúru vlasov
  • krotí nepoddajné vlasy
  • pôsobí proti krepovateniu vlasov
  • zanecháva vlasy krásne lesklé a vitálne
  • dodá dokonalý objem a tvar

Vlastnosti

Konzistencia
sprej
Typ vlasov
všetky typy vlasov
Účinok
lesk a hebkosť, uhladenie a vyrovnanie vlasov

O značke Alterna

ALTERNA – vlasová kozmetika profesionálov. ALTERNA je od roku 1997 priekopníkom nového prístupu k luxusnej vlasovej starostlivosti. Odborníci stojaci za touto značkou veria, že nech už potrebujete pre svoje vlasy čokoľvek, nemali by ste byť nútení voliť medzi klinicky preverenými a v praxi overenými produktmi a prírodnými, telu prospešnými zložkami. Všetky produkty značky ALTERNA v sebe totiž spájajú 3 „P“: profesionalitu, preverenosť a absolútnu prírodnú čistotu.

Produkty značky ALTERNA sa teda vyrábajú zo vzácnych prírodných substancií, ako sú kaviár či bambus, a nenájdete v nich žiadne parabény, sulfáty či iné nešetrné aditíva. A po viac ako 15 rokoch vývoja patentovaných technológií, intenzívne testovaných tak klinicky, ako aj v praxi, môže značka sľúbiť, že zákazníci s kúpou akéhokoľvek produktu dostanú vždy to, čo sľubuje. V neposlednom rade je značka synonymom profesionality a kvality bez kompromisov.

Profesionálna vlasová starostlivosť ALTERNA ponúka revolučné prípravky určujúce štandard tej najluxusnejšej vlasovej kozmetiky na svete. Svoju povesť značka stavia na výsledkoch, nie na sľuboch. Skutočné inovácie a preukázateľné výsledky získali značke stále sa rozširujúcu základňu verných zákazníkov. Hillary Duff, Kate Moss, Russell Crowe, Naomi Campbell, Julia Roberts, Jennifer Aniston... To je len pár príkladov celebrít svetového formátu, ktoré používajú produkty značky ALTERNA.

„V Alterne netestujeme produkty na zvieratách, ale na celebritách!“ (Katie Holmes, herečka a spolumajiteľka Alterna Haircare)