Alterna Caviar Style Moisturebezoplachový hydratačný kondicionér v spreji bez sulfátov a parabénov

1×
Alterna Caviar Style Moisture bezoplachový hydratačný kondicionér v spreji bez sulfátov a parabénov
Alterna Caviar Style Moisture bezoplachový hydratačný kondicionér v spreji bez sulfátov a parabénov
150 ml

Kód: ALN1476 | Tento tovar nie je momentálne k dispozícii
  • Popis produktu
  • O značke
  • Recenzie

Popis produktu Alterna Caviar Style Moisture
Vlastnosti

Bezoplachový kondicionér Alterna Caviar Moisture predstavuje jednoduchý a rýchly spôsob regenerácie vašich vlasov s mnohými ďalšími benefitmi.

Vlastnosti:

  • je hlboko revitalizujúci a posilňujúci
  • hydratuje vlasové vlákna
  • vlasy sú lesklé a hebké na dotyk

Zloženie:

  • neobsahuje parabény

Vlastnosti

Konzistencia
sprej
Typ pokožky hlavy
všetky typy pokožky hlavy
Typ vlasov
suché vlasy, všetky typy vlasov
Účinok
hydratácia, lesk a hebkosť, výživa a regenerácia

O značke Alterna

ALTERNA – vlasová kozmetika profesionálov. ALTERNA je od roku 1997 priekopníkom nového prístupu k luxusnej vlasovej starostlivosti. Odborníci stojaci za touto značkou veria, že nech už potrebujete pre svoje vlasy čokoľvek, nemali by ste byť nútení voliť medzi klinicky preverenými a v praxi overenými produktmi a prírodnými, telu prospešnými zložkami. Všetky produkty značky ALTERNA v sebe totiž spájajú 3 „P“: profesionalitu, preverenosť a absolútnu prírodnú čistotu.

Produkty značky ALTERNA sa teda vyrábajú zo vzácnych prírodných substancií, ako sú kaviár či bambus, a nenájdete v nich žiadne parabény, sulfáty či iné nešetrné aditíva. A po viac ako 15 rokoch vývoja patentovaných technológií, intenzívne testovaných tak klinicky, ako aj v praxi, môže značka sľúbiť, že zákazníci s kúpou akéhokoľvek produktu dostanú vždy to, čo sľubuje. V neposlednom rade je značka synonymom profesionality a kvality bez kompromisov.

Profesionálna vlasová starostlivosť ALTERNA ponúka revolučné prípravky určujúce štandard tej najluxusnejšej vlasovej kozmetiky na svete. Svoju povesť značka stavia na výsledkoch, nie na sľuboch. Skutočné inovácie a preukázateľné výsledky získali značke stále sa rozširujúcu základňu verných zákazníkov. Hillary Duff, Kate Moss, Russell Crowe, Naomi Campbell, Julia Roberts, Jennifer Aniston... To je len pár príkladov celebrít svetového formátu, ktoré používajú produkty značky ALTERNA.

„V Alterne netestujeme produkty na zvieratách, ale na celebritách!“ (Katie Holmes, herečka a spolumajiteľka Alterna Haircare)

Recenzie Alterna Caviar Style Moisture