Alterna Caviar Style Repairmultivitamínový sprej na ochranu vlasov pred teplom

1×
Alterna Caviar Style Repair multivitamínový sprej na ochranu vlasov pred teplom
Alterna Caviar Style Repair multivitamínový sprej na ochranu vlasov pred teplom
125 ml

Kód: ALN1457 | Tento tovar nie je momentálne k dispozícii
  • Popis produktu
  • O značke
  • Recenzie

Popis produktu Alterna Caviar Style Repair
Vlastnosti

Prípravok na tepelnú úpravu vlasov Alterna Caviar Style Repair zaisťuje vlasom účinnú ochranu pred poškodením vplyvom tepla.

Vlastnosti:

  • predstavuje účinnú ochranu pri tepelnej úprave vlasov
  • vyživuje a zlepšuje štruktúru vlasov
  • zanecháva vlasy hebké a jemné na dotyk

Použitie:
Naneste na uterákom vysušené vlasy. Neoplachujte. Upravte vlasy obvyklým spôsobom.

Vlastnosti

Aktívne látky
vitamín E
Konzistencia
sprej
Typ pokožky hlavy
všetky typy pokožky hlavy
Typ vlasov
jemné vlasy, namáhané vlasy, poškodené vlasy
Účinok
lesk a hebkosť, Tepelná ochrana (fén, kulma, žehlička)

O značke Alterna

ALTERNA – vlasová kozmetika profesionálov. ALTERNA je od roku 1997 priekopníkom nového prístupu k luxusnej vlasovej starostlivosti. Odborníci stojaci za touto značkou veria, že nech už potrebujete pre svoje vlasy čokoľvek, nemali by ste byť nútení voliť medzi klinicky preverenými a v praxi overenými produktmi a prírodnými, telu prospešnými zložkami. Všetky produkty značky ALTERNA v sebe totiž spájajú 3 „P“: profesionalitu, preverenosť a absolútnu prírodnú čistotu.

Produkty značky ALTERNA sa teda vyrábajú zo vzácnych prírodných substancií, ako sú kaviár či bambus, a nenájdete v nich žiadne parabény, sulfáty či iné nešetrné aditíva. A po viac ako 15 rokoch vývoja patentovaných technológií, intenzívne testovaných tak klinicky, ako aj v praxi, môže značka sľúbiť, že zákazníci s kúpou akéhokoľvek produktu dostanú vždy to, čo sľubuje. V neposlednom rade je značka synonymom profesionality a kvality bez kompromisov.

Profesionálna vlasová starostlivosť ALTERNA ponúka revolučné prípravky určujúce štandard tej najluxusnejšej vlasovej kozmetiky na svete. Svoju povesť značka stavia na výsledkoch, nie na sľuboch. Skutočné inovácie a preukázateľné výsledky získali značke stále sa rozširujúcu základňu verných zákazníkov. Hillary Duff, Kate Moss, Russell Crowe, Naomi Campbell, Julia Roberts, Jennifer Aniston... To je len pár príkladov celebrít svetového formátu, ktoré používajú produkty značky ALTERNA.

„V Alterne netestujeme produkty na zvieratách, ale na celebritách!“ (Katie Holmes, herečka a spolumajiteľka Alterna Haircare)

Recenzie Alterna Caviar Style Repair