Ambientair Olphactory Cashmere aróma difuzér s náplňou

Ambientair Olphactory Cashmere aróma difuzér s náplňou
Ambientair Olphactory Cashmere aróma difuzér s náplňou
100 ml
22,90

22,90 / 100 ml, vr. DPH
Kód: ABI01632 | 5 ks na sklade
1
Zásielkovňa
už zajtra piatok 5. 3. 2021
Osobný odber
už dnes

Popis parfému Ambientair Olphactory Cashmere
Zloženie

Aróma difúzor Ambientair OlphactoryCashmere predstavuje príjemný spôsob prevoňania vášho interiéru.

Vlastnosti:

  • sladká aróma
  • čistá púdrová vôňa

Použitie:
Postupujte podľa priloženého návodu. Intenzitu vône vo vašom interiéri tiež môžete zvýšiť občasným otáčaním namočených tyčiniek. Uchovávajte mimo dosahu detí. Pokiaľ sa náplň difúzora stretne s kožou, okamžite ju umyte veľkým množstvom vody a mydla. Pri zasiahnutí očí niekoľko minút vyplachujte vodou.

Zloženie

Zloženie
krémové tóny, santalové drevo, kašmír
Druh bytovej vône
čistá, sladká
Typ aróma difúzora
tyčinkový

O značke Ambientair

Nie je nad ten pocit, keď po náročnom dni dorazíte domov, vyzlečiete kabát, zavriete za sebou dvere a razom ucítite príjemnú vôňu domova. Na to je tu značka Ambientair, ktorá si dala za cieľ vyrábať tie najkrajšie vône do domov, bytov aj kancelárií. Posúďte sami, či sa jej to skutočne podarilo.

Príbeh vôní Ambientair sa začína roku 1997, keď bola značka v Španielsku založená. Aj po rokoch všetky voňavé poklady vznikajú na rovnakom mieste, všetko si spoločnosť vyrába sama a suroviny odoberá iba od overených dodávateľov s certifikátom kvality. Pri výrobe je kladený veľký dôraz na životné prostredie, drevo do difúzorov pochádza z udržateľných lesov a všetky obaly značky Ambientair sú z recyklovaného materiálu.

Teraz prepožičiavajú vône Ambientair príjemnú atmosféru domácnostiam vo viac než 45 krajinách sveta. Medzi najobľúbenejšie produkty patrí vôňa do bielizne Ambientair, ktorá uvoľňuje svoju arómu pozvoľna a skvele sa hodí do šatníka, skrinky na topánky, kufra či športovej tašky. Celú miestnosť okamžite prevonia difúzor s náplňou Ambientair, ktorý je v ponuke v celom rade verzií, alebo nádherná vonná sviečka Ambientair, ktorá vydrží horieť dlhé hodiny.

Recenzie Ambientair Olphactory Cashmere