American Crew Shave & Beard Moisturizing Shave Creamhydratačný krém na holenie pre normálnu a suchú pleť

American Crew Shave & Beard Moisturizing Shave Cream hydratačný krém na holenie pre normálnu a suchú pleť
American Crew Shave & Beard Moisturizing Shave Cream hydratačný krém na holenie pre normálnu a suchú pleť
9,80
150 ml
Kód: ACR1457 | Na sklade

Produkt môže mať odlišné balenie než to, ktoré je na obrázku.

1
Kuriérom GLS
pondelok 16. 12. 2019
Osobný odber
utorok 17. 12. 2019
  • Popis produktu
  • O značke
  • Recenzie

Popis produktu American Crew Shave & Beard Moisturizing Shave Cream
Vlastnosti

Prípravok na holenie American Crew Shave & Beard Moisturizing Shave Cream zaisťuje celkom hladký priebeh vašej holiacej rutiny.

Vlastnosti:

  • hladké oholenie tradičnou metódou
  • zamedzuje podráždeniu pleti
  • hydratuje a nevysušuje pleť

Vlastnosti

Typ pleti
pre všetky typy pleti, suchá, normálna
Konzistencia
krém

O značke American Crew

American Crew – revolúcia v úprave zovňajška mužov. Značka American Crew sa zrodila roku 1994, keď sa stylista a holič David Raccuglia rozhodol urobiť revolúciu v kaderníctve a úprave zovňajška mužov. Dnes sa v takmer 60 krajinách sveta predávajú pod značkou American Crew prípravky na starostlivosť o pleť a úpravu vlasov vyznačujúce sa nepopierateľnou kvalitou a účinnosťou.
David Raccuglia, výrazná osobnosť vo svete vysokého štýlu, so svojou značkou American Crew neúnavne pomáha pánskym kaderníkom a stylistom posúvať ich služby na úplne novú úroveň. Filozofiou, ktorá za týmto úsilím stojí, je vedomie, že sa stále viac mužov skutočne zaujíma o to, ako to vyzerajú, a tento trend mužov budujúcich svoj imidž sa prelína všetkými vekovými a demografickými skupinami.
American Crew nie je len life-štýlovou značkou a dodávateľom do salónov krásy. Je míľnikom v histórii starostlivosti o zovňajšok mužov a vedúcou salónnou značkou vytvorenou pre mužov špecificky podľa požiadaviek profesionálnych stylistov. Zakladá si na svojej inovatívnosti a neustálom priekopníctve najnovších štýlov. Značku American Crew milujú profesionálni kaderníci aj celebrity a jej zástupcovia patria k tým, kto udáva tón a trendy v úprave mužského zovňajška.
Značka American Crew nikdy nezabúda na to, že jej prácou je poskytnúť mužom a ich stylistom nástroje, ktoré potrebujú na každodenné vytváranie štýlového, mužného vzhľadu.  

Recenzie American Crew Shave & Beard Moisturizing Shave Cream