American Crew Shaving

hydratačný krém na holenie pre normálnu a suchú pleť

American Crew Shaving hydratačný krém na holenie pre normálnu a suchú pleť
American Crew Shaving hydratačný krém na holenie pre normálnu a suchú pleť
American Crew Shaving hydratačný krém na holenie pre normálnu a suchú pleť
150 ml
10,50

Kód: ACR1457 | Viac než 20 ks na sklade
ks
Darček pre vás
Darček pre vás
Darček pre vás
Darček pre vás
Kúpte si akékoľvek produkty značiek Revlon Professional, Uniq One, Orofluido alebo American Crew v hodnote aspoň 25 € a ako darček dostanete masku na vlasy v 300 ml balení. Rozmaznávajte svoje vlasy kvalitnou starostlivosťou od Uniq One.
Kuriérom SPS (UPS)
už zajtra utorok 23. 4. 2019
Osobný odber
streda 24. 4. 2019
American Crew Shaving
150 ml | 10,50

Popis kozmetiky American Crew Shaving

Prípravok na holenie American Crew Shaving Shaving zaisťuje celkom hladký priebeh vašej holiacej rutiny.

Vlastnosti:

  • hladké oholenie tradičnou metódou
  • zamedzuje podráždeniu pleti
  • hydratuje a nevysušuje pleť

Vlastnosti

Konzistencia
krém
Typ pleti
normálna, pre všetky typy pleti, suchá

O značke American Crew

American Crew – revolúcia v úprave zovňajška mužov. Značka American Crew sa zrodila roku 1994, keď sa stylista a holič David Raccuglia rozhodol urobiť revolúciu v kaderníctve a úprave zovňajška mužov. Dnes sa v takmer 60 krajinách sveta predávajú pod značkou American Crew prípravky na starostlivosť o pleť a úpravu vlasov vyznačujúce sa nepopierateľnou kvalitou a účinnosťou.
David Raccuglia, výrazná osobnosť vo svete vysokého štýlu, so svojou značkou American Crew neúnavne pomáha pánskym kaderníkom a stylistom posúvať ich služby na úplne novú úroveň. Filozofiou, ktorá za týmto úsilím stojí, je vedomie, že sa stále viac mužov skutočne zaujíma o to, ako to vyzerajú, a tento trend mužov budujúcich svoj imidž sa prelína všetkými vekovými a demografickými skupinami.
American Crew nie je len life-štýlovou značkou a dodávateľom do salónov krásy. Je míľnikom v histórii starostlivosti o zovňajšok mužov a vedúcou salónnou značkou vytvorenou pre mužov špecificky podľa požiadaviek profesionálnych stylistov. Zakladá si na svojej inovatívnosti a neustálom priekopníctve najnovších štýlov. Značku American Crew milujú profesionálni kaderníci aj celebrity a jej zástupcovia patria k tým, kto udáva tón a trendy v úprave mužského zovňajška.
Značka American Crew nikdy nezabúda na to, že jej prácou je poskytnúť mužom a ich stylistom nástroje, ktoré potrebujú na každodenné vytváranie štýlového, mužného vzhľadu.