Amouage Memoir

darčeková sada II.

Amouage Memoir darčeková sada II.
Amouage Memoir darčeková sada II.
darčeková sada II.
63,00

Kód: AMU3730 | Viac než 5 ks na sklade

sprchový gél 100 ml + telové mlieko 100 ml + krém na ruky 100 ml

1
Zásielkovňa
pondelok 26. 8. 2019
Osobný odber
pondelok 26. 8. 2019
Amouage Memoir
darčeková sada II. | 63,00

Zloženie

Typ sady
darčeková sada

O značke Amouage

Prepychové vône Amouage sa vyznačujú absolútnou unikátnosťou a celkom charakteristickou eleganciou. Nezávislá značka týchto luxusných niche parfémov dnes sídli v Londýne, jej korene však siahajú ďaleko na Stredný východ.

Inšpiráciu Amouage čerpá z bohatého a pestrého dedičstva svojho miesta vzniku – z Ománskeho sultanátu. Značku založila v roku 1983 jeho výsosť Sayyid Hamad bin Hamoud Al Busaid, člen ománskej kráľovskej rodiny, na základe svojho rozhodnutia oživiť slávu arabských vôní. Filozofiou značky je vytvárať parfémy skutočne umeleckej hodnoty. Amouage striktne vyberá iba najkvalitnejšie exotické ingrediencie, medzi ktoré patrí strieborné kadidlo z Ománu, ojedinelá ománska ruža či myrha.

Niche parfémy Amouage sú komponované v juhofrancúzskom Grasse, ktoré je považované za hlavné mesto sveta parfémov a zaisťuje teda garanciu tých najvyšších štandardov. Následne vône putujú do výroby v Ománe, kde približne 2 mesiace prebieha macerácia ingrediencií. Na záver všetky parfémy Amouage podstupujú najvyššiu kontrolu kvality a sú balené takmer výhradne ručne.

Recenzie Amouage Memoir

Pridať novú recenziu

Tento produkt zatiaľ nikto nehodnotil, buďte prvý!