AmouageRenaissance Miniature Set darčeková sada unisex

Amouage Renaissance Miniature Set darčeková sada unisex
Amouage Renaissance Miniature Set darčeková sada unisex
185,00

Kód: AMU05603 | Na sklade

Crimson Rocks parfumovaná voda 7,5 ml + Ashore parfumovaná voda 7,5 ml + Meander parfumovaná voda 7,5 ml + Enclave parfumovaná voda 7,5 ml

1
Večerné doručenie
už zajtra streda 20. 10. 2021
Osobný odber
už zajtra streda 20. 10. 2021

Popis Amouage Renaissance Miniature Set
Zloženie

Prečo zostávať len pri jednej vôni, keď je výber taký široký? Perfektný spôsob, ako spoznať hneď niekoľko vonných kompozícií, ponúka unisex parfémová sada Amouage Renaissance Miniature Set . Striedajte vône podľa nálady alebo podľa príležitosti a užívajte si rozmanitosť, ktorú táto sada ponúka.

Obsah sady:

  • Crimson Rocks parfumovaná voda 7,5 ml
  • Ashore parfumovaná voda 7,5 ml
  • Meander parfumovaná voda 7,5 ml
  • Enclave parfumovaná voda 7,5 ml

Zloženie

Druh vône
iné
Typ sady
darčeková sada

O značke Amouage

Prepychové vône Amouage sa vyznačujú absolútnou unikátnosťou a celkom charakteristickou eleganciou. Nezávislá značka týchto luxusných niche parfémov dnes sídli v Londýne, jej korene však siahajú ďaleko na Stredný východ.

Inšpiráciu Amouage čerpá z bohatého a pestrého dedičstva svojho miesta vzniku – z Ománskeho sultanátu. Značku založila v roku 1983 jeho výsosť Sayyid Hamad bin Hamoud Al Busaid, člen ománskej kráľovskej rodiny, na základe svojho rozhodnutia oživiť slávu arabských vôní. Filozofiou značky je vytvárať parfémy skutočne umeleckej hodnoty. Amouage striktne vyberá iba najkvalitnejšie exotické ingrediencie, medzi ktoré patrí strieborné kadidlo z Ománu, ojedinelá ománska ruža či myrha.

Niche parfémy Amouage sú komponované v juhofrancúzskom Grasse, ktoré je považované za hlavné mesto sveta parfémov a zaisťuje teda garanciu tých najvyšších štandardov. Následne vône putujú do výroby v Ománe, kde približne 2 mesiace prebieha macerácia ingrediencií. Na záver všetky parfémy Amouage podstupujú najvyššiu kontrolu kvality a sú balené takmer výhradne ručne.

Recenzie Amouage Renaissance Miniature Set