Annayake Natsumitoaletná voda tester pre ženy

Annayake Natsumi toaletná voda tester pre ženy 100 ml
Annayake Natsumi toaletná voda tester pre ženy 100 ml
toaletná voda tester pre ženy 100 ml

Kód: ANN0139 | Tento tovar nie je momentálne k dispozícii
  • Popis parfému
  • O značke
  • Recenzie

Popis parfému Annayake Natsumi
Zloženie

  • svieža čistá vôňa
  • na denné nosenie, predovšetkým do teplého počasia

Zloženie

Hlava
citrón, tráva, vodný melón, ylang-ylang
Srdce
fialka, konvalinka, kvet pomarančovníka, ruža
Základ
broskyňa, céder, čierne ríbezle, pižmo, santalové drevo, trnka
Druh vône
kvetinová, ovocná

O značke Annayake

Annayake, vedúca japonská značka módy, kozmetiky a v neposlednom rade tiež parfémov, sa delí so západným svetom o sofistikovaný japonský prístup k životu. Značka si získala po celom svete obľubu u tých najnáročnejších zákazníkov kladúcich dôraz na precíznosť, delikátnosť a originalitu.

Značka Annayake bola založená v roku 1988, jej korene však siahajú oveľa ďalej. Prístup značky k vývoju všetkých produktov sa totiž nesie v znamení rešpektu k tisícročnej tradícii japonskej precíznosti. Súčasne Annayake vždy berie na zreteľ premeny v životnom štýle a očakávania svojich zákazníkov, a tak sú jej kozmetika, parfémy a ďalšie výrobky dokonalým spojením toho najlepšieho zo starodávnej kultúry s najnovšími trendmi a postupmi.

Prvý parfém Annayake bol uvedený na trh v roku 2000 a dnes portfólio značky zahŕňa už takmer dve desiatky unikátnych a dokonale vyladených vôní pre mužov a ženy. Na vonných kompozíciách vyznačujúcich sa atraktívnym stretávaním Východu a Západu sa podieľali renomovaní návrhári vôní, ako sú Lucas Sieuzac, Emilie Bevierre Coppermann, Christophe Raynaud alebo Martine Pallix.

Annayake znamená úplne novú dimenziu vôní, založenú na skúsenostiach z mimoriadne úspešného pôsobenia vo svete kozmetiky a dotvárajúcu koncept „celkovej krásy“.  

Recenzie Annayake Natsumi

Tento produkt zatiaľ nikto nehodnotil, buďte prvý!