Annayake Radiancekoncentrát pre rozjasnenie pleti

Annayake Radiance koncentrát pre rozjasnenie pleti
Annayake Radiance koncentrát pre rozjasnenie pleti
20 ml
31,90

Kód: ANN00227 | Viac než 5 ks na sklade
1
Kuriérom GLS
streda 3. 6. 2020
Osobný odber
už zajtra utorok 2. 6. 2020

Popis produktu Annayake Radiance
Vlastnosti

Pre odpočinutý vzhľad svojej pleti sa teraz zaobídete aj bez 8-hodinového spánku. Tieto občasné prehrešky vám odpustí koncentrát na rozjasnenie pleti Annayake Radiance, ktorý jej dodá okúzľujúcu žiaru ako po plnohodnotnom odpočinku. Bohaté zloženie preniká do kože a viditeľne omladzuje pleť. Len pár ťahov a vaša tvár razom získa zdravo vyzerajúci vzhľad.

Vlastnosti:

  • dodáva potrebnú žiarivosť mdlej pleti
  • viditeľne rozjasňuje tvár
  • vhodný na každodennú starostlivosť

Zloženie:

  • Wu-zhu-yu – stimuluje mikrocirkuláciu na povrchu kože

Ako aplikovať:
Zmiešajte 2 až 3 kvapky koncentrátu s ľubovoľným krémom z radu Annayake. Nanášajte zmes na oblasť tváre a krku. Aplikujte príležitostne podľa potreby alebo intenzívne určitý čas. Nepoužívajte sérum samostatne.

Vlastnosti

Typ pleti
pre všetky typy pleti
Účinok
rozjasnenie
Kedy používať
na deň aj noc

O značke Annayake

Annayake, vedúca japonská značka módy, kozmetiky a v neposlednom rade tiež parfémov, sa delí so západným svetom o sofistikovaný japonský prístup k životu. Značka si získala po celom svete obľubu u tých najnáročnejších zákazníkov kladúcich dôraz na precíznosť, delikátnosť a originalitu.

Značka Annayake bola založená v roku 1988, jej korene však siahajú oveľa ďalej. Prístup značky k vývoju všetkých produktov sa totiž nesie v znamení rešpektu k tisícročnej tradícii japonskej precíznosti. Súčasne Annayake vždy berie na zreteľ premeny v životnom štýle a očakávania svojich zákazníkov, a tak sú jej kozmetika, parfémy a ďalšie výrobky dokonalým spojením toho najlepšieho zo starodávnej kultúry s najnovšími trendmi a postupmi.

Prvý parfém Annayake bol uvedený na trh v roku 2000 a dnes portfólio značky zahŕňa už takmer dve desiatky unikátnych a dokonale vyladených vôní pre mužov a ženy. Na vonných kompozíciách vyznačujúcich sa atraktívnym stretávaním Východu a Západu sa podieľali renomovaní návrhári vôní, ako sú Lucas Sieuzac, Emilie Bevierre Coppermann, Christophe Raynaud alebo Martine Pallix.

Annayake znamená úplne novú dimenziu vôní, založenú na skúsenostiach z mimoriadne úspešného pôsobenia vo svete kozmetiky a dotvárajúcu koncept „celkovej krásy“.  

Recenzie Annayake Radiance