Annayake Radiancekoncentrát pre rozjasnenie pleti

Annayake Radiance koncentrát pre rozjasnenie pleti
Annayake Radiance koncentrát pre rozjasnenie pleti
20 ml

Kód: ANN00227 | Tento produkt nie je momentálne k dispozícii
Darček pre vás
K nákupu čohokoľvek nad 50 € získate luxusný discovery box plný miniatúr zadarmo.
Darček pre vás
Darček pre vás
Darček pre vás
Darček pre vás

Popis produktu Annayake Radiance
Vlastnosti

Pre odpočinutý vzhľad svojej pleti sa teraz zaobídete aj bez 8-hodinového spánku. Tieto občasné prehrešky vám odpustí koncentrát na rozjasnenie pleti Annayake Radiance, ktorý jej dodá okúzľujúcu žiaru ako po plnohodnotnom odpočinku. Bohaté zloženie preniká do kože a viditeľne omladzuje pleť. Len pár ťahov a vaša tvár razom získa zdravo vyzerajúci vzhľad.

Vlastnosti:

  • dodáva potrebnú žiarivosť mdlej pleti
  • viditeľne rozjasňuje tvár
  • vhodný na každodennú starostlivosť

Zloženie:

  • Wu-zhu-yu – stimuluje mikrocirkuláciu na povrchu kože

Ako aplikovať:
Zmiešajte 2 až 3 kvapky koncentrátu s ľubovoľným krémom z radu Annayake. Nanášajte zmes na oblasť tváre a krku. Aplikujte príležitostne podľa potreby alebo intenzívne určitý čas. Nepoužívajte sérum samostatne.

Vlastnosti

Typ pleti
pre všetky typy pleti
Účinok
rozjasnenie
Kedy používať
na deň aj noc

O značke Annayake

Annayake, vedúca japonská značka módy, kozmetiky a v neposlednom rade tiež parfémov, sa delí so západným svetom o sofistikovaný japonský prístup k životu. Značka si získala po celom svete obľubu u tých najnáročnejších zákazníkov kladúcich dôraz na precíznosť, delikátnosť a originalitu.

Značka Annayake bola založená v roku 1988, jej korene však siahajú oveľa ďalej. Prístup značky k vývoju všetkých produktov sa totiž nesie v znamení rešpektu k tisícročnej tradícii japonskej precíznosti. Súčasne Annayake vždy berie na zreteľ premeny v životnom štýle a očakávania svojich zákazníkov, a tak sú jej kozmetika, parfémy a ďalšie výrobky dokonalým spojením toho najlepšieho zo starodávnej kultúry s najnovšími trendmi a postupmi.

Prvý parfém Annayake bol uvedený na trh v roku 2000 a dnes portfólio značky zahŕňa už takmer dve desiatky unikátnych a dokonale vyladených vôní pre mužov a ženy. Na vonných kompozíciách vyznačujúcich sa atraktívnym stretávaním Východu a Západu sa podieľali renomovaní návrhári vôní, ako sú Lucas Sieuzac, Emilie Bevierre Coppermann, Christophe Raynaud alebo Martine Pallix.

Annayake znamená úplne novú dimenziu vôní, založenú na skúsenostiach z mimoriadne úspešného pôsobenia vo svete kozmetiky a dotvárajúcu koncept „celkovej krásy“.  

Recenzie Annayake Radiance