Annick Goutal Eau de Charlotte

toaletná voda tester pre ženy 100 ml

Annick Goutal Eau de Charlotte toaletná voda tester pre ženy 100 ml
Annick Goutal Eau de Charlotte toaletná voda tester pre ženy 100 ml
toaletná voda tester pre ženy 100 ml

Kód: ANG0459 | Tento tovar nie je momentálne k dispozícii
Darček pre vás
Darček pre vás
Darček pre vás
Darček pre vás
Plniteľný rozprašovač parfémov ako darček k nákupu nad 50 €. Farbu si môžete vybrať v košíku.
Annick Goutal Eau de Charlotte
toaletná voda tester pre ženy 100 ml

Popis parfému Annick Goutal Eau de Charlotte

Annick Goutal Eau De Charlotte je úžasná, kvetinovo ovocná vôňa pre romantické ženy. Tento parfém otvorí vaše citlivé vnútro a následne podčiarkne vašu prirodzenú krásu. Nositeľky vône Eau De Charlotte sú nežné, krehké a pôvabné.

Samotný počiatok parfémov Annick Goutal Eau De Charlotte patrí rozkvitnutej opojnej ľalii a jedinečným zrelým ríbezliam. Kvetinovým srdcom prestupujú noty hravej konvalinky a podmanivej mimózy. Zaujímavú bodku na záver dokresľuje výborné kakao a sladká vanilka. Tento luxusný dámsky parfém Annick Goutal môžete používať po celý deň.

Očarujúca dámska vôňa Annick Goutal Eau De Charlotte bude rozmaznávať vaše zmysly príjemne dlhú dobu. Jej nezameniteľná aróma zvýrazní vašu prirodzenú krásu.

Zloženie

Druh vône
kvetinová, ovocná

O značke Annick Goutal

Parfémy Annick Goutal | Annick Goutal, zakladateľka značky, sa narodila do francúzskej početnej rodiny. Už odmalička prejavovala svoj umelecký talent pri hre na klavír. Annick Goutal sa teda rozhodla zasvätiť svoj život klavíru. Zmena nastala až vo chvíli, kedy si ju na jednom vystúpení všimol fotograf časopisu Vogue. Vďaka svojej prekrásnej tvári sa Annick Goutal čoskoro ocitla na prehliadkových mólach. Svet modelingu ju však postupom času dostatočne neuspokojoval. Zlom nastal v roku 1980, kedy sa Annick Goutal náhodne zúčastnila stretnutia parfemárov v Grass. Svet parfémov si ju podmanil a ihneď sa rozhodla preniknúť do priemyslu parfumov. Začiatky vzniku značky neboli vôbec jednoduché. Annick Goutal nemala s obchodovaním ani s výrobou vôní žiadne skúsenosti. Vďaka svojej usilovnosti, intuícii a odvahe sa Annick Goutal napokon prepracovala medzi najvyššie spoločenské kruhy. Značka Annick Goutal patrí v súčasnej dobe medzi najvyhľadávanejšie. Parfémy Annick Goutal sú výnimočné svojou nežnou zmyselnosťou. Ich poslaním je inšpirácia pre lásku a vzťahy.

Hodnotenie Annick Goutal Eau de Charlotte

Pridať novú recenziu

Tento produkt zatiaľ nikto nehodnotil, buďte prvý!