Annick Goutal Eau d’Hadrientoaletná voda pre ženy

Annick Goutal Eau d’Hadrien toaletná voda pre ženy 100 ml
Annick Goutal Eau d’Hadrien toaletná voda pre ženy 100 ml
100 ml

Kód: ANG0085 | Tento produkt nie je momentálne k dispozícii
Darček pre vás
Pri vašej objednávke nad 50 € si v košíku môžete vybrať jednu obľúbenú pastu od MEDIBLANC.
Darček pre vás
Darček pre vás
Darček pre vás
Darček pre vás

Popis parfému Annick Goutal Eau d’Hadrien
Zloženie

Annick Goutal Eau D'Hadrien je svieža cyprušteková vôňa pre ženy s výrazným akcentom citrusov. Vstúpte do exotického hája, kde práve dozrieva to najšťavnatejšie ovocie sveta. Oblečte si sviežosť a vitalitu, ktorá sa ukrýva v zlatom flakóniku parfému D'Hadrien. Obľúbená vôňa od prvotriednej značky Annick Goutal na vás urobí skvelý dojem, ak milujete sviežu vôňu citrusov a chcete sa ňou obklopovať na príjemne dlhú dobu. Žiadny iný parfém vo vás nebude evokovať tak výraznú a energickú silu mladosti a chuti do života, ako parfém Annick Goutal Eau D'Hadrien!


Jemne kyslasté tóny sicílskeho citrónu sa miešajú s ostatnými citrusmi tak, aby dokázali jedinečne osviežiť vaše telo a nabudiť vašu myseľ. Lahodne nahorkasté akordy grapefruitu vám prepožičajú originálny náboj tajomna a exotiky. To všetko na hrejivom podklade cyprusu, ktorý sa ľahko prelína celou vôňou. Parfém Annick Goutal Eau D'Hadrien má príjemnú výdrž, takže nebudete musieť obľúbený koktail ovocia nanášať znovu a znovu.


Slávna pianistka Annick Goutal svoju značku parfémov pomenovala jednoducho po svojej osobe. Jej vône sú spomienkou na jednotlivé čriepky jej života, ktorý by sa dal nazvať jedinečným. Veľmi nadaná Annick za svojho života stvorila ozajstné skvosty. Lahodné vône kvetín, ovocia a vzácnych prísad si zamilujú ženy aj muži všetkých vekových kategórií a pohľadov na svet. Ako svieži bozk od milovanej osoby v exotickom háji, kde dozrievajú šťavnaté citrusy, na vás zapôsobí parfém Annick Goutal Eau D'Hadrien, ktorý je ďalšou unikátnou vôňou z dielne značky Annick Goutal.

Zloženie

Zloženie
citrón, sicílsky citrón, cyprus, mandarínka, ylang-ylang, bergamot
Druh vône
citrusová, aromatická

O značke Annick Goutal

p>Parfémy Annick Goutal | Annick Goutal, zakladateľka značky, sa narodila do francúzskej početnej rodiny. Už odmalička prejavovala svoj umelecký talent pri hre na klavír. Annick Goutal sa teda rozhodla zasvätiť svoj život klavíru. Zmena nastala až vo chvíli, kedy si ju na jednom vystúpení všimol fotograf časopisu Vogue. Vďaka svojej prekrásnej tvári sa Annick Goutal čoskoro ocitla na prehliadkových mólach. Svet modelingu ju však postupom času dostatočne neuspokojoval. Zlom nastal v roku 1980, kedy sa Annick Goutal náhodne zúčastnila stretnutia parfemárov v Grass. Svet parfémov si ju podmanil a ihneď sa rozhodla preniknúť do priemyslu parfumov. Začiatky vzniku značky neboli vôbec jednoduché. Annick Goutal nemala s obchodovaním ani s výrobou vôní žiadne skúsenosti. Vďaka svojej usilovnosti, intuícii a odvahe sa Annick Goutal napokon prepracovala medzi najvyššie spoločenské kruhy. Značka Annick Goutal patrí v súčasnej dobe medzi najvyhľadávanejšie. Parfémy Annick Goutal sú výnimočné svojou nežnou zmyselnosťou. Ich poslaním je inšpirácia pre lásku a vzťahy.

Recenzie Annick Goutal Eau d’Hadrien