Annick Goutal Eau d’Hadrientoaletná voda tester pre mužov

Annick Goutal Eau d’Hadrien toaletná voda tester pre mužov 100 ml
Annick Goutal Eau d’Hadrien toaletná voda tester pre mužov 100 ml
toaletná voda tester pre mužov 100 ml

Kód: ANG0406 | Tento tovar nie je momentálne k dispozícii
  • Popis parfému
  • O značke
  • Recenzie

Popis parfému Annick Goutal Eau d’Hadrien
Zloženie

Annick Goutal Eau D'Hadrien je svieža pánska vôňa plná tónov Stredomoria. Parfém je prvým dielom Annick Goutal vôbec, ktoré vzniklo na začiatku 80. rokov.


Jej šumivé zloženie necháva vyniknúť citrusovú vôňu, v ktorej sa môžete nechať opantávať pikantným nádychom šťavnatých citrónov a grapefruitov zo Sicílie, ktoré pomaly vyzreli hladením hrejivých lúčov talianskeho slnka.


To pravé teplé talianske leto navodí vôňa cyprusu v základe parfému. S touto vôňou sa budete cítiť ako na prechádzke po Apeninskom pobreží, v okolí ktorého rastú citrónovníky a ich podmanivú vôňu vám prináša ľahký letný vánok strapatiaci vaše vlasy.


Parfém je vďaka svojmu zloženiu dynamický, nadčasový a rafinovaný. Dokonale sa hodí pre horúce letné dni, kedy potrebujete byť osviežená všetkými zmyslami.


Annick Goutal Eau D'Hadrien vám vyčarí úsmev na tvári a prinesie veľa radostných chvíľ pri spomienkach nielen na leto a na dovolenku, ale aj na iné milé spomienky, ktoré vám utkveli v pamäti.


Všetky parfémy Annick Goutal sú totiž primárne odrazom spomienok a Eau D'Hadrien je ich priekopníkom a vzorom.

Zloženie

Zloženie
bergamot, citrón, cyprus, mandarínka, sicílsky citrón, ylang-ylang
Druh vône
aromatická, citrusová

O značke Annick Goutal

Parfémy Annick Goutal | Annick Goutal, zakladateľka značky, sa narodila do francúzskej početnej rodiny. Už odmalička prejavovala svoj umelecký talent pri hre na klavír. Annick Goutal sa teda rozhodla zasvätiť svoj život klavíru. Zmena nastala až vo chvíli, kedy si ju na jednom vystúpení všimol fotograf časopisu Vogue. Vďaka svojej prekrásnej tvári sa Annick Goutal čoskoro ocitla na prehliadkových mólach. Svet modelingu ju však postupom času dostatočne neuspokojoval. Zlom nastal v roku 1980, kedy sa Annick Goutal náhodne zúčastnila stretnutia parfemárov v Grass. Svet parfémov si ju podmanil a ihneď sa rozhodla preniknúť do priemyslu parfumov. Začiatky vzniku značky neboli vôbec jednoduché. Annick Goutal nemala s obchodovaním ani s výrobou vôní žiadne skúsenosti. Vďaka svojej usilovnosti, intuícii a odvahe sa Annick Goutal napokon prepracovala medzi najvyššie spoločenské kruhy. Značka Annick Goutal patrí v súčasnej dobe medzi najvyhľadávanejšie. Parfémy Annick Goutal sú výnimočné svojou nežnou zmyselnosťou. Ich poslaním je inšpirácia pre lásku a vzťahy.

Recenzie Annick Goutal Eau d’Hadrien

Tento produkt zatiaľ nikto nehodnotil, buďte prvý!