Annick Goutal Eau du Sudtoaletná voda unisex

Annick Goutal Eau du Sud toaletná voda unisex
Annick Goutal Eau du Sud toaletná voda unisex
100 ml

Kód: ANG0092 | Tento produkt nie je momentálne k dispozícii

Tento produkt je už od výrobcu balený bez celofánu.

Stráženie dostupnosti produktu

Radi Vás budeme informovať e-mailom, až produkt naskladníme. Samozrejme, je len na vás, či ponuku využijete.

Odoslaním súhlasíte so spracovaním e-mailu spoločnosťou Notino s.r.o. s cieľom informovania o dostupnosti konkrétneho produktu. Máte právo svoj súhlas kedykoľvek odvolať. Viac informácií v zásadách spracovania osobných údajov.

Popis parfému Annick Goutal Eau du Sud
Zloženie

Annick Goutal Eau Du Sud je citrusová dámska vôňa, ktorá bola na trh uvedená už v roku 1996. Nositeľky parfému sú sebavedomé, majú svoj štýl a názor. Očarujúce esencie parfému Eau Du Sud skvele dopĺňajú ich osobnosť.

Úvod vône Annick Goutal Eau Du Sud patrí sladkej mandarínke zabalenej do aromatických lístkov delikátnej bazalky. Esencia šťavnatého grapefruitu a jedinečného bergamotu sa spolu dokonale prepletajú. V srdci sa ukrývajú osviežujúce citrusy doplnené mätou, verbenou a hodvábnym jazmínom. V základe vône sa nachádza exotické pačuli, vetiver a jemný čistý mach. Tento exkluzívny dámsky parfém od Annick Goutal môžete používať po celý deň a v každom ročnom období.

S očarujúcou dámskou vôňou Annick Goutal Eau Du Sud sa stanete priamo samotným stelesnením pôvabu a príťažlivosti!

Zloženie

Tzv. vysoké tóny - rozvinú sa ihneď po aplikácii. Tvoria prvý dojem a sú spravidla veľmi intenzívne, odznievajú rýchlo.
Hlava
bazalka, mandarínka, bergamot
Tzv. stredné tóny - Srdce nastupuje po niekoľkých minútach, po odznení hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
citrusy, mäta, jazmín, verbena
Tzv. nízke tóny - posledná a najdlhšia fáza parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale môže to byť i celý deň.
Základ
vetiver, mach, pačuli
Druh vône
citrusová, aromatická

O značke Annick Goutal

Parfémy Annick Goutal | Annick Goutal, zakladateľka značky, sa narodila do francúzskej početnej rodiny. Už odmalička prejavovala svoj umelecký talent pri hre na klavír. Annick Goutal sa teda rozhodla zasvätiť svoj život klavíru. Zmena nastala až vo chvíli, kedy si ju na jednom vystúpení všimol fotograf časopisu Vogue. Vďaka svojej prekrásnej tvári sa Annick Goutal čoskoro ocitla na prehliadkových mólach. Svet modelingu ju však postupom času dostatočne neuspokojoval. Zlom nastal v roku 1980, kedy sa Annick Goutal náhodne zúčastnila stretnutia parfemárov v Grass. Svet parfémov si ju podmanil a ihneď sa rozhodla preniknúť do priemyslu parfumov. Začiatky vzniku značky neboli vôbec jednoduché. Annick Goutal nemala s obchodovaním ani s výrobou vôní žiadne skúsenosti. Vďaka svojej usilovnosti, intuícii a odvahe sa Annick Goutal napokon prepracovala medzi najvyššie spoločenské kruhy. Značka Annick Goutal patrí v súčasnej dobe medzi najvyhľadávanejšie. Parfémy Annick Goutal sú výnimočné svojou nežnou zmyselnosťou. Ich poslaním je inšpirácia pre lásku a vzťahy.

Recenzie Annick Goutal Eau du Sud