Annick Goutal Gardénia Passiontoaletná voda pre ženy

Annick Goutal Gardénia Passion toaletná voda pre ženy 100 ml
Annick Goutal Gardénia Passion toaletná voda pre ženy 100 ml
100 ml

Kód: ANG0106 | Tento produkt nie je momentálne k dispozícii

Tento produkt je už od výrobcu balený bez celofánu.

Darček pre vás
Všetky niche parfémy nakúpite po zadaní kódu skniche15 v košíku o 15 % lacnejšie.
  • Popis parfému
  • O značke
  • Recenzie

Popis parfému Annick Goutal Gardénia Passion
Zloženie

Dámska vôňa Annick Goutal Gardenia Passion je pripomenutím jarného cestovania Annick Goutal po Japonsku, teda v sezóne rozkvitnutých záhrad. Annick Goutal do tejto vône vložila prirodzenú bohatosť vône záhrady. Parfém Gardenia Passion má dlhotrvajúcu zvodnú výdrž a odmení vás senzačne premenlivou kyticou bielych kvetov.

Exkluzívne esencie opojnej gardénie sa skvele snúbia s podmanivou tuberózou a nežným pôvabným jazmínom. Zaujímavú atmosféru dodávajú vôni magické kvety pomarančovníka. Tento luxusný a nezameniteľný dámsky parfém od Annick Goutal sa skvele hodí na celodenné používanie. Vôňu oceníte najmä v jarnom a letnom období.

Vkročte do nádherne rozkvitnutej záhrady opojných vôní a nechajte sa uniesť do sveta snov s jedinečným dámskym parfémom Gardenia Passion od Annick Goutal.

Zloženie

Zloženie
gardénia, tuberóza, jazmín, kvet pomarančovníka
Druh vône
kvetinová

O značke Annick Goutal

Parfémy Annick Goutal | Annick Goutal, zakladateľka značky, sa narodila do francúzskej početnej rodiny. Už odmalička prejavovala svoj umelecký talent pri hre na klavír. Annick Goutal sa teda rozhodla zasvätiť svoj život klavíru. Zmena nastala až vo chvíli, kedy si ju na jednom vystúpení všimol fotograf časopisu Vogue. Vďaka svojej prekrásnej tvári sa Annick Goutal čoskoro ocitla na prehliadkových mólach. Svet modelingu ju však postupom času dostatočne neuspokojoval. Zlom nastal v roku 1980, kedy sa Annick Goutal náhodne zúčastnila stretnutia parfemárov v Grass. Svet parfémov si ju podmanil a ihneď sa rozhodla preniknúť do priemyslu parfumov. Začiatky vzniku značky neboli vôbec jednoduché. Annick Goutal nemala s obchodovaním ani s výrobou vôní žiadne skúsenosti. Vďaka svojej usilovnosti, intuícii a odvahe sa Annick Goutal napokon prepracovala medzi najvyššie spoločenské kruhy. Značka Annick Goutal patrí v súčasnej dobe medzi najvyhľadávanejšie. Parfémy Annick Goutal sú výnimočné svojou nežnou zmyselnosťou. Ich poslaním je inšpirácia pre lásku a vzťahy.

Recenzie Annick Goutal Gardénia Passion