Annick Goutal Grand Amourtoaletná voda pre ženy

Annick Goutal Grand Amour toaletná voda pre ženy
Annick Goutal Grand Amour toaletná voda pre ženy
Doprava zadarmo
100 ml
76,90

Kód: ANG0086 | 3 ks na sklade

Tento produkt je už od výrobcu balený bez celofánu.

1
Kuriérom GLS
pondelok 24. 2. 2020
Osobný odber
už zajtra sobota 22. 2. 2020
  • Popis parfému
  • O značke
  • Recenzie

Popis parfému Annick Goutal Grand Amour
Zloženie

Annick Goutal Grand Amour je orientálno-kvetinový dámsky parfém. Pri výrobe tejto vône sa Annick Goutal nechala inšpirovať kyticami ľalií, ktoré pravidelne dostávala od svojho manžela. Tento parfém Grand Amour mu následne aj venovala.

Úvod parfému Annick Goutal Grand Amour patrí rozkvitnutému hyacintu, podmanivému zimolezu, jemným lupeňom ruže a opojnej ľalii. Srdcom vône prestupujú tóny nežného jazmínu, kručinky, pravej kože a podmanivej mimózy. Úchvatný záver dotvára myrta, živočíšna ambra, zmyselné pižmo a sladký závoj vanilky. Tento jedinečný dámsky parfém Annick Goutal vám bude skvelou ozdobou po celý deň.

Zahaľte sa do kvetinového oparu a pohlaďte svoju dušu s kvetinovou dámskou vôňou Annick Goutal Grand Amour.

Zloženie

Hlava
ľalia, zimolez, ruža, hyacint
Srdce
koža, kručinka, jazmín, mimóza
Základ
pižmo, myrha, ambra, vanilka
Druh vône
orientálna, kvetinová

O značke Annick Goutal

Parfémy Annick Goutal | Annick Goutal, zakladateľka značky, sa narodila do francúzskej početnej rodiny. Už odmalička prejavovala svoj umelecký talent pri hre na klavír. Annick Goutal sa teda rozhodla zasvätiť svoj život klavíru. Zmena nastala až vo chvíli, kedy si ju na jednom vystúpení všimol fotograf časopisu Vogue. Vďaka svojej prekrásnej tvári sa Annick Goutal čoskoro ocitla na prehliadkových mólach. Svet modelingu ju však postupom času dostatočne neuspokojoval. Zlom nastal v roku 1980, kedy sa Annick Goutal náhodne zúčastnila stretnutia parfemárov v Grass. Svet parfémov si ju podmanil a ihneď sa rozhodla preniknúť do priemyslu parfumov. Začiatky vzniku značky neboli vôbec jednoduché. Annick Goutal nemala s obchodovaním ani s výrobou vôní žiadne skúsenosti. Vďaka svojej usilovnosti, intuícii a odvahe sa Annick Goutal napokon prepracovala medzi najvyššie spoločenské kruhy. Značka Annick Goutal patrí v súčasnej dobe medzi najvyhľadávanejšie. Parfémy Annick Goutal sú výnimočné svojou nežnou zmyselnosťou. Ich poslaním je inšpirácia pre lásku a vzťahy.

Recenzie Annick Goutal Grand Amour