Annick Goutal Mandragore Pourpretoaletná voda pre mužov

Annick Goutal Mandragore Pourpre toaletná voda pre mužov 100 ml
Annick Goutal Mandragore Pourpre toaletná voda pre mužov 100 ml
100 ml

Kód: ANG0331 | Tento produkt nie je momentálne k dispozícii
  • Popis parfému
  • O značke
  • Recenzie

Popis parfému Annick Goutal Mandragore Pourpre
Zloženie

Annick Goutal Mandragore Pourpre je pánska vôňa plná tajomstiev a mágie. Muž, ktorý parfém používa, pôsobí na svoje okolie veľmi príťažlivo a zmyselne. Vôňa Mandragore Pourpre skvele doplní všetkých moderných gentlemanov, ktorí vedia, čo chcú.

Samotný úvod vône Annick Goutal Mandragore Pourpre sa skladá z podmanivého bergamotu, sviežej mäty a hviezdičiek anízu. V srdci sa ukrýva jantár, omamný rozmarín, rozkvitnutá pelargónia a delikátne korenie. Základ vône je tvorený jedinečnou myrtou, aromatickým kadidlom, exotickým pačuli a esenciami z otočníka európskeho. Tento exkluzívny pánsky parfém od Annick Goutal je perfektnou voľbou na večernú spoločenskú akciu alebo vášnivú schôdzku.

Parfémy od Annick Goutal sa vyznačujú starostlivým výberom esencií a svojou očarujúcou až archaickou arómou. S pánskou vôňou Annick Goutal Mandragore Pourpre sa budete cítiť upravene a zmyselne.

Zloženie

Hlava
badián, mäta, bergamot
Srdce
rozmarín, ambra, korenie
Základ
heliotrop, myrha, pačuli, kadidlo
Druh vône
drevitá, korenistá

O značke Annick Goutal

Parfémy Annick Goutal | Annick Goutal, zakladateľka značky, sa narodila do francúzskej početnej rodiny. Už odmalička prejavovala svoj umelecký talent pri hre na klavír. Annick Goutal sa teda rozhodla zasvätiť svoj život klavíru. Zmena nastala až vo chvíli, kedy si ju na jednom vystúpení všimol fotograf časopisu Vogue. Vďaka svojej prekrásnej tvári sa Annick Goutal čoskoro ocitla na prehliadkových mólach. Svet modelingu ju však postupom času dostatočne neuspokojoval. Zlom nastal v roku 1980, kedy sa Annick Goutal náhodne zúčastnila stretnutia parfemárov v Grass. Svet parfémov si ju podmanil a ihneď sa rozhodla preniknúť do priemyslu parfumov. Začiatky vzniku značky neboli vôbec jednoduché. Annick Goutal nemala s obchodovaním ani s výrobou vôní žiadne skúsenosti. Vďaka svojej usilovnosti, intuícii a odvahe sa Annick Goutal napokon prepracovala medzi najvyššie spoločenské kruhy. Značka Annick Goutal patrí v súčasnej dobe medzi najvyhľadávanejšie. Parfémy Annick Goutal sú výnimočné svojou nežnou zmyselnosťou. Ich poslaním je inšpirácia pre lásku a vzťahy.

Recenzie Annick Goutal Mandragore Pourpre