Annick Goutal Mandragoretoaletná voda pre mužov

1×
Annick Goutal Mandragore toaletná voda pre mužov 100 ml
Annick Goutal Mandragore toaletná voda pre mužov 100 ml
100 ml

Kód: ANG0326 | Tento produkt nie je momentálne k dispozícii
Darček pre vás
Všetky niche parfémy nakúpite po zadaní kódu skniche15 v košíku o 15 % lacnejšie.
  • Popis parfému
  • O značke
  • Recenzie

Popis parfému Annick Goutal Mandragore
Zloženie

Annick Goutal Mandragore je očarujúca pánska vôňa, ktorá v sebe spája protiklady a pôsobí veľmi podmanivým a tajomným dojmom. Parfém Mandragore ocenia všetci vášniví muži, ktorí pre seba hľadajú niečo nové a originálne.

Ihneď v samotnom počiatku vône Annick Goutal Mandragore vás očaria jedinečné akordy bergamotu, ktoré sú dômyselne doplnené delikátnym aromatickým korením. Srdce vône v sebe ukrýva drobné lístky mäty, svieže hviezdičky anízu, protikladný hrejivý zázvor, šalviu a pôvabný kosatec. Zaujímavú bodku na záver vytvára očarujúci zimolez a opojné labdanum. Tento exkluzívny pánsky parfém od Annick Goutal bude výborným doplnkom k večernému obleku.

Parfémy od Annick Goutal sa vyznačujú starostlivým výberom esencií a ich sofistikovanou kombináciou. Pánska vôňa Annick Goutal Mandragore vo vás prebudí vášeň a pravé emócie.

Zloženie

Hlava
bergamot, korenie
Srdce
kosatec, badián, materina dúška, šalvia, zázvor
Základ
labdanum, krušpán
Druh vône
drevitá, aromatická

O značke Annick Goutal

Parfémy Annick Goutal | Annick Goutal, zakladateľka značky, sa narodila do francúzskej početnej rodiny. Už odmalička prejavovala svoj umelecký talent pri hre na klavír. Annick Goutal sa teda rozhodla zasvätiť svoj život klavíru. Zmena nastala až vo chvíli, kedy si ju na jednom vystúpení všimol fotograf časopisu Vogue. Vďaka svojej prekrásnej tvári sa Annick Goutal čoskoro ocitla na prehliadkových mólach. Svet modelingu ju však postupom času dostatočne neuspokojoval. Zlom nastal v roku 1980, kedy sa Annick Goutal náhodne zúčastnila stretnutia parfemárov v Grass. Svet parfémov si ju podmanil a ihneď sa rozhodla preniknúť do priemyslu parfumov. Začiatky vzniku značky neboli vôbec jednoduché. Annick Goutal nemala s obchodovaním ani s výrobou vôní žiadne skúsenosti. Vďaka svojej usilovnosti, intuícii a odvahe sa Annick Goutal napokon prepracovala medzi najvyššie spoločenské kruhy. Značka Annick Goutal patrí v súčasnej dobe medzi najvyhľadávanejšie. Parfémy Annick Goutal sú výnimočné svojou nežnou zmyselnosťou. Ich poslaním je inšpirácia pre lásku a vzťahy.

Recenzie Annick Goutal Mandragore