Annick Goutal Ninfeo Mio

toaletná voda pre mužov 100 ml

1×
Annick Goutal Ninfeo Mio toaletná voda pre mužov 100 ml
Annick Goutal Ninfeo Mio toaletná voda pre mužov 100 ml
100 ml

Kód: ANG0330 | Tento tovar nie je momentálne k dispozícii

Produkt môže mať odlišné balenie než to, ktoré je na obrázku.

Annick Goutal Ninfeo Mio
100 ml

Popis parfému Annick Goutal Ninfeo Mio

Annick Goutal Ninfeo Mio je očarujúci pánsky parfém, ktorý je určený pravým a neohrozeným gentlemanom. Muž, ktorý vôňu Ninfeo Mio používa, má pevný charakter a zmysel pre fair play. Pod svojím povrchom drsného muža však ukrýva pravé city a nežné emócie.

Samotný počiatok vône Annick Goutal Ninfeo Mio sa otvára citrusovými akordmi, podmanivým Galbani, petit grain a sladkým pomarančom. V srdci sa nachádzajú podmanivé a zároveň vzrušujúce tóny živice, ktoré sú protikladne doplnené delikátnym figovníkom. Zaujímavú bodku na záver dotvára tajuplné drevo. Tento excelentný pánsky parfém od Annick Goutal môžete nosiť po celý deň.

Obklopte sa aurou čistej mužnosti a buďte tak dokonalými gentlemanmi s luxusnou pánskou vôňou Annick Goutal Ninfeo Mio!

Zloženie

Hlava
citrón, galbanum, petitgrain, pomaranč
Srdce
figa, živica
Základ
drevo
Druh vône
aromatická, citrusová

O značke Annick Goutal

Parfémy Annick Goutal | Annick Goutal, zakladateľka značky, sa narodila do francúzskej početnej rodiny. Už odmalička prejavovala svoj umelecký talent pri hre na klavír. Annick Goutal sa teda rozhodla zasvätiť svoj život klavíru. Zmena nastala až vo chvíli, kedy si ju na jednom vystúpení všimol fotograf časopisu Vogue. Vďaka svojej prekrásnej tvári sa Annick Goutal čoskoro ocitla na prehliadkových mólach. Svet modelingu ju však postupom času dostatočne neuspokojoval. Zlom nastal v roku 1980, kedy sa Annick Goutal náhodne zúčastnila stretnutia parfemárov v Grass. Svet parfémov si ju podmanil a ihneď sa rozhodla preniknúť do priemyslu parfumov. Začiatky vzniku značky neboli vôbec jednoduché. Annick Goutal nemala s obchodovaním ani s výrobou vôní žiadne skúsenosti. Vďaka svojej usilovnosti, intuícii a odvahe sa Annick Goutal napokon prepracovala medzi najvyššie spoločenské kruhy. Značka Annick Goutal patrí v súčasnej dobe medzi najvyhľadávanejšie. Parfémy Annick Goutal sú výnimočné svojou nežnou zmyselnosťou. Ich poslaním je inšpirácia pre lásku a vzťahy.

Recenzie Annick Goutal Ninfeo Mio

Pridať novú recenziu

4.0
1 hodnotenie
1
vzhľad flakónu
výdrž vône
intenzita
celkový dojem