Annick Goutal Ninfeo Mio toaletná voda tester pre mužov

 • Annick Goutal Ninfeo Mio toaletná voda tester pre mužov
 • Annick Goutal Ninfeo Mio toaletná voda tester pre mužov 1
 • Annick Goutal Ninfeo Mio toaletná voda tester pre mužov 2
 • Annick Goutal Ninfeo Mio toaletná voda tester pre mužov 3
 • Annick Goutal Ninfeo Mio toaletná voda tester pre mužov 4
   viac

  Tento produkt je TESTER.
  Tester je špeciálna verzia, ktorá je zabalená do bielej škatuľky a nemáva kryt rozprašovača. Zloženie vône je rovnaké.
  Viac informácií o TESTERI

  Varianty Annick Goutal Ninfeo Mio

  • Annick Goutal Ninfeo Mio toaletná voda tester pre mužov 100 ml toaletná voda tester pre mužov 100 ml  


   Balenie produktu sa môže líšiť od toho, ktoré je na obrázku!

  Hore

  Popis parfému Annick Goutal Ninfeo Mio

  Hodnotenie

  Vzhľad flakónu

  Výdrž vône

  Intenzita

  Celkový dojem

  Zloženie

  Hlava

  pomaranč, citrón, petitgrain, galbanum

  Srdce

  figa, živica

  Základ

  drevo

  Annick Goutal Ninfeo Mio je očarujúci pánsky parfém, ktorý je určený pravým a neohrozeným gentlemanom. Muž, ktorý vôňu Ninfeo Mio používa, má pevný charakter a zmysel pre fair play. Pod svojím povrchom drsného muža však ukrýva pravé city a nežné emócie.

  Samotný počiatok vône Annick Goutal Ninfeo Mio sa otvára citrusovými akordmi, podmanivým Galbani, petit grain a sladkým pomarančom. V srdci sa nachádzajú podmanivé a zároveň vzrušujúce tóny živice, ktoré sú protikladne doplnené delikátnym figovníkom. Zaujímavú bodku na záver dotvára tajuplné drevo. Tento excelentný pánsky parfém od Annick Goutal môžete nosiť po celý deň.

  Obklopte sa aurou čistej mužnosti a buďte tak dokonalými gentlemanmi s luxusnou pánskou vôňou Annick Goutal Ninfeo Mio!

  Čo je to tester? Testery sa bežne používajú v kamenných parfumériách, aby si na nich mohli zákazníci vyskúšať, ako parfém vonia. Keďže tester nie je primárne určený na voľný predaj pre koncového zákazníka, nebýva jeho vyhotovenie tak farebné a honosné. Tester sa od klasického produktu líši iba tým, že býva balený v bielej krabičke bez potlače, prípadne je celkom bez obalu a väčšinou nemáva ochranné viečko rozprašovača. Ak teda chcete vôňu len pre seba a krabičku nepotrebujete, tester je ideálnou voľbou. V prípade, že sa jedná o darček, je vhodnejšie klasické balenie.

  Hore

  O značke Annick Goutal

  Parfémy Annick Goutal | Annick Goutal, zakladateľka značky, sa narodila do francúzskej početnej rodiny. Už odmalička prejavovala svoj umelecký talent pri hre na klavír. Annick Goutal sa teda rozhodla zasvätiť svoj život klavíru. Zmena nastala až vo chvíli, kedy si ju na jednom vystúpení všimol fotograf časopisu Vogue. Vďaka svojej prekrásnej tvári sa Annick Goutal čoskoro ocitla na prehliadkových mólach. Svet modelingu ju však postupom času dostatočne neuspokojoval. Zlom nastal v roku 1980, kedy sa Annick Goutal náhodne zúčastnila stretnutia parfemárov v Grass. Svet parfémov si ju podmanil a ihneď sa rozhodla preniknúť do priemyslu parfumov. Začiatky vzniku značky neboli vôbec jednoduché. Annick Goutal nemala s obchodovaním ani s výrobou vôní žiadne skúsenosti. Vďaka svojej usilovnosti, intuícii a odvahe sa Annick Goutal napokon prepracovala medzi najvyššie spoločenské kruhy. Značka Annick Goutal patrí v súčasnej dobe medzi najvyhľadávanejšie. Parfémy Annick Goutal sú výnimočné svojou nežnou zmyselnosťou. Ich poslaním je inšpirácia pre lásku a vzťahy.

  Hore

  Hodnotenie Annick Goutal Ninfeo Mio

  Čo si o Annick Goutal Ninfeo Mio myslíte vy?

  Položky označené hviezdičkou * sú povinné.


  Hodnotenie *

  1 2 3 4 5 0 - najhoršie, 5 - najlepšie "

  1 2 3 4 5 0 - najhoršie, 5 - najlepšie "

  1 2 3 4 5 0 - najhoršie, 5 - najlepšie "

  1 2 3 4 5 0 - najhoršie, 5 - najlepšie "


  Odoslaním súhlasíte so spracovaním osobných údajov s cieľom spracovania a zobrazenia hodnotení produktu spoločnosťou Notino s.r.o. Máte právo svoj súhlas kedykoľvek odvolať. Viac informácií v zásadách spracovania osobných údajov.

  Menu

  TOPlist