Antonio Banderas Diavolo toaletná voda pre mužov

6×
Antonio Banderas Diavolo toaletná voda pre mužov
Antonio Banderas Diavolo toaletná voda pre mužov
100 ml

Kód: ANB0013 | Tento produkt nie je momentálne k dispozícii

Tento produkt je už od výrobcu balený bez celofánu.

Popis Antonio Banderas Diavolo
Zloženie

Antonio Banderas Diavolo for Men je orientálna korenistá vôňa pre mužov. Navštívte exotické Španielsko, ktoré so sebou prináša parfém Diavolo for Men. Kúpte si výraz jedinečnej elegancie, šarmu a nespútanej vášne, ktorý vám prepožičia exotický koktail delikátneho korenia a zmyselnosti. Ako vzácny šperk sa na vás bude vynímať ďalšia úchvatná vôňa od charizmatického herca Antonia Banderasa. Tak zvodný a vášnivý, ako pohyby krásnej Španielky pri ohnivom Flamengu. Taký je parfém Diavolo for Men!


Lahodná vôňa bergamotu a šťavnatej mandarínky vám dodá tú správnu iskru. V srdci parfému sa ukrýva špecifický muškát zvýraznený ľahko štipľavým korením a pačuli. Jemný a veľmi erotizujúci podklad z kože a pižma je čerešničkou na torte tejto famóznej oslavy mužskej príťažlivosti, ktorá vám vydrží robiť radosť neuveriteľne dlhú dobu.


Známy filmový zvodca Antonio Banderas si s odoznievajúcou slávou našiel krásneho koníčka. Začal tvoriť naozaj vydarené vône. Parfumy Antonio Banderas sú v mnohom rovnaké ako on! Zmyselné, elegantné a jedinečné. Mužské i ženské vône v podaní Antonia vás zavedú do slnečného Španielska, kde sa budete môcť kochať krásami tejto južnej krajiny, alebo vás osviežia ľahkými prírodnými tónmi. Ponuka je naozaj široká, stačí si vybrať! Parfém Antonio Banderas Diavolo for Men z vás urobí sebavedomého muža, ktorý si je vedomý svojej príťažlivosti a sexappealu a nebojí sa ich využiť vo svoj prospech!

Zloženie

Tzv. vysoké tóny - rozvinú sa ihneď po aplikácii. Tvoria prvý dojem a sú spravidla veľmi intenzívne, odznievajú rýchlo.
Hlava
mandarínka, bergamot
Tzv. stredné tóny - Srdce nastupuje po niekoľkých minútach, po odznení hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
pačuli, korenie
Tzv. nízke tóny - posledná a najdlhšia fáza parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale môže to byť i celý deň.
Základ
pižmo, koža
Druh vône
orientálna, korenistá

O značke Antonio Banderas

Príťažlivé, charizmatické a neodolateľne autentické. Nechajte sa pozvať do sveta parfémov Antonio Banderas. Herec, ktorý si svojou vášňou získal nielen Hollywood, ale aj srdcia ľudí po celom svete, vás teraz okúzli aj prostredníctvom výnimočných vôní.

Podľa Antonia Banderasa by mal parfum nielen odrážať vašu osobnosť, ale tiež vo vás vyvolávať najrôznejšie emócie a pocity. Každý parfum Antonio Banderas prebudí vaše zmysly a otvorí vám pomyselné dvierka na objavovanie doposiaľ nepoznaného. Dovoľte týmto vôňam, aby vám pripomenuli atmosféru domova či nežný morský vánok alebo vás napríklad premenili na hriešneho zvodcu. Stačí si len vybrať tú, ktorá vás práve najviac priťahuje.

Dnes má značka Antonio Banderas na konte už niekoľko desiatok pánskych aj dámskych vôní. I keď je každá z nich iná, jedno majú spoločné – všetky sú pôvabne zvodné. Nechajte sa aj vy rozmaznávať vôňami s tónmi osviežujúcich citrusov, aromatického korenia, ale aj šťavnatého ovocia alebo nežných kvetín. Sofistikované kompozície na vás čakajú napríklad v pánskej vôni Antonio Banderas The Secret alebo v dámskej Blue Seduction.

Recenzie Antonio Banderas Diavolo6