Antonio Banderas Spirittoaletná voda pre ženy

8×
Antonio Banderas Spirit toaletná voda pre ženy
Antonio Banderas Spirit toaletná voda pre ženy
100 ml

Kód: ANB0023 | Tento produkt nie je momentálne k dispozícii

Tento produkt je už od výrobcu balený bez celofánu.

  • Popis parfému
  • O značke
  • Recenzie

Popis parfému Antonio Banderas Spirit
Zloženie

Moderný orientálny parfum Antonio Banderas Spirit for Woman je vytvorený s veľkým citom pre výber správnych zložiek. Táto vynikajúca vôňa bola v roku 2006 ocenená „Oscarom“ pre parfumy na FiFi awards.

Známy herec Antonio Banderas skladá poctu latinskej žene. Temperamentnej, zvodnej a zmyselnej osobe, ktorá žije svoj život spontánne a naplno. Každý jeden deň je naplnený rozmanitými emóciami, smiechom, plačom a ohnivým rytmom tanca. Táto vôňa je poklonou všetkým divám, ktorých hlavnou doménou je láska. Romantickým, nežným, divokým aj naivným ženám, ktoré neskonale milujú.

Zamilujú sa aj do tohto čarovného parfumu, ktorý kombinuje kvetinové akcenty frézie, kosatca a pivonky, s ovocnými esenciami slivky. Základ spočíva v kadidle a santalovom dreve.
Vôňa Spirit for Woman je určená nielen fanúšičkám tohto príťažlivého herca, ale najmä všetkým ženám, ktorým v žilách koluje namiesto krvi vášeň, láska a radosť.

Zloženie

Hlava
slivka, kvet pomarančovníka, ovocné tóny
Srdce
frézia, pivonka
Základ
santalové drevo, kadidlo
Druh vône
orientálna, kvetinová

O značke Antonio Banderas

Príťažlivé, charizmatické a neodolateľne autentické. Nechajte sa pozvať do sveta parfémov Antonio Banderas. Herec, ktorý si svojou vášňou získal nielen Hollywood, ale aj srdcia ľudí po celom svete, vás teraz okúzli aj prostredníctvom výnimočných vôní.

Podľa Antonia Banderasa by mal parfum nielen odrážať vašu osobnosť, ale tiež vo vás vyvolávať najrôznejšie emócie a pocity. Každý parfum Antonio Banderas prebudí vaše zmysly a otvorí vám pomyselné dvierka na objavovanie doposiaľ nepoznaného. Dovoľte týmto vôňam, aby vám pripomenuli atmosféru domova či nežný morský vánok alebo vás napríklad premenili na hriešneho zvodcu. Stačí si len vybrať tú, ktorá vás práve najviac priťahuje.

Dnes má značka Antonio Banderas na konte už niekoľko desiatok pánskych aj dámskych vôní. I keď je každá z nich iná, jedno majú spoločné – všetky sú pôvabne zvodné. Nechajte sa aj vy rozmaznávať vôňami s tónmi osviežujúcich citrusov, aromatického korenia, ale aj šťavnatého ovocia alebo nežných kvetín. Sofistikované kompozície na vás čakajú napríklad v pánskej vôni Antonio Banderas The Secret alebo v dámskej Blue Seduction.

Recenzie Antonio Banderas Spirit