Antonio Puig Thais Dreams

telový sprej pre ženy 100 ml

Antonio Puig Thais Dreams telový sprej pre ženy 100 ml
Antonio Puig Thais Dreams telový sprej pre ženy 100 ml
100 ml
5,20

Kód: APU0942 | Viac než 5 ks na sklade

Tento produkt je už od výrobcu balený bez celofánu.

ks
Zásielkovňa
už zajtra utorok 25. 6. 2019
Osobný odber
už zajtra utorok 25. 6. 2019
Antonio Puig Thais Dreams
100 ml | 5,20

Popis parfému Antonio Puig Thais Dreams

Telový sprej Antonio Puig Thais Dreams dokonale doplní vôňu z rovnakej kolekcie. Zanecháva pokožku úžasne voňavú, vďaka čomu vám kedykoľvek v priebehu dňa dodá novú porciu energie a sebavedomia.

O značke Antonio Puig

Antonio Puig je španielsky spisovateľ, ktorý v roku 1914 začal inklinovať k výrobe parfémov a založil tak rovnomennú spoločnosť. V súčasnosti zastrešuje niekoľko menších značiek, vznikajú tu vône napríklad pre Zaru, Mango a ďalšie.
Zásadná udalosť vo firme sa stala v roku 1980, keď Antonio Puig podpísal zmluvu so značkou Carolina Herrera na vytváranie a predaj ich vôní a úspech spoločnosti sa preniesol aj do módneho priemyslu, kde dokonalý um vytvárať jedinečné vône začali žiadať aj iné módne značky. Antonio Puig tiež vytvára vône pre mnohé slávne osobnosti, ktoré potom nesú ich meno, ako sú napríklad Antonio Banderas, jedna z prvých vôní, alebo Shakira, jedna z posledných vôní.
Na záver je teda nutné povedať, že Antonio Puig je skutočne majstrom v preklade ducha a štýlu jednotlivých módnych značiek do sveta parfémov.

Hodnotenie Antonio Puig Thais Dreams

Pridať novú recenziu

Tento produkt zatiaľ nikto nehodnotil, buďte prvý!