Antonio Puig Thaistoaletná voda pre ženy

4×
Antonio Puig Thais toaletná voda pre ženy
Antonio Puig Thais toaletná voda pre ženy
30 ml

Kód: APU0941 | Tento produkt nie je momentálne k dispozícii

Tento produkt je už od výrobcu balený bez celofánu.

Popis parfému Antonio Puig Thais
Zloženie

Antonio Puig Thais je svieža kvetinovo-vodná vôňa pre ženy uvedená na trh v roku 1990. Blahodarné a harmonické tóny pôvabnej konvalinky, chladivej priezračnosti vodných akordov a jemných lístkov fialky vás potešia predovšetkým v teplom jarnom a letnom počasí. Parfém Thais je vhodný na denné používanie a pre všedné udalosti vášho života. Mierne sladká kompozícia je obľúbená pre svoj originálny nádych prírodnej krásy, sviežosti a pôvabu. Pristane každej žene, ktorá sa chce nechať rozmaznávať prírodnou harmóniou.

Jemná, ľahká a zmyselná kombinácia kvetín a životodarnej vody je ukrytá v jednoduchom sklenenom flakóne. Svojimi čistými líniami, sviežo zelenou tekutinou vnútri a výrazným modrým viečkom evokuje mladosť, sviežosť a pôvab. Čisto biela šjatuľka chráni flakón pred poškodením a plne zapadá do celkového prírodného konceptu. Univerzálne a napriek tomu originálne tóny parfému Thais nájdete na našom webe za veľmi priaznivú cenu.

Ponorte svoje telo do príjemného kúpeľa, ktorý dokonale zharmonizuje vaše telo i myseľ. Kryštalická sviežosť tej najpriezračnejšej vody sveta vám dodá chuť do života a pomôže vám prekonávať prekážky všedných dní. Zmyselná esencia z krásnej ruže vám poskytne nádherné pocity ženstva a príťažlivosti. Krehká príchuť bielej konvalinky podčiarkne pôvab a nevinnosť vašej osoby. Chladivé lístky fialky osviežia vaše zmysly a drahocenné pižmo z vás urobí neodolateľnú femme fatale. Toaletná voda od značky Antonio Puig má neuveriteľnú výdrž a na vašej pokožke ju ucítite i niekoľko hodín po aplikácii.

Málokto vie, že značka Antonio Puig pôsobí pre také osobnosti, ako je Antonio Banderas, Zara či Mango. Pre nich vytvára skvelé voňavé kompozície, ktoré tak radi nosíte. Antonio Puig však stojí aj za vlastnou kolekciou parfémov vyrábaných už od roku 1968. Pomerne široký rad rôznych tónov zahŕňa sviežosť, sladkosť, sýtosť, jemnosť pre mužov i ženy všetkých vekových kategórií.

Jedným z nich je aj harmonický parfém Thais. Veľmi obľúbená vôňa pre ženy vsádza na zvučné akordy pôvabnej konvalinky, priezračne čistej vody a jemnosti fialkových lístkov. Žena, ktorá tento parfém používa, vyznáva pravidlo: "V jednoduchosti je krása!"

Zloženie

Zloženie
pižmo, ruža, fialka, konvalinka, vodné tóny
Druh vône
kvetinová, vodná

O značke Antonio Puig

Antonio Puig je španielsky spisovateľ, ktorý v roku 1914 začal inklinovať k výrobe parfémov a založil tak rovnomennú spoločnosť. V súčasnosti zastrešuje niekoľko menších značiek, vznikajú tu vône napríklad pre Zaru, Mango a ďalšie.
Zásadná udalosť vo firme sa stala v roku 1980, keď Antonio Puig podpísal zmluvu so značkou Carolina Herrera na vytváranie a predaj ich vôní a úspech spoločnosti sa preniesol aj do módneho priemyslu, kde dokonalý um vytvárať jedinečné vône začali žiadať aj iné módne značky. Antonio Puig tiež vytvára vône pre mnohé slávne osobnosti, ktoré potom nesú ich meno, ako sú napríklad Antonio Banderas, jedna z prvých vôní, alebo Shakira, jedna z posledných vôní.
Na záver je teda nutné povedať, že Antonio Puig je skutočne majstrom v preklade ducha a štýlu jednotlivých módnych značiek do sveta parfémov.

Recenzie Antonio Puig Thais