ArdellDouble Up trsové nalepovacie mihalnice bez uzlíka

Ardell Double Up trsové nalepovacie mihalnice bez uzlíka
Ardell Double Up trsové nalepovacie mihalnice bez uzlíka
Doprava zadarmo
5,70

Na sklade | Kód: ARD02547
1
Večerné doručenie
už zajtra pondelok 6. 12. 2021
Osobný odber
streda 8. 12. 2021

Dopomôžte si k roztomilému pohľadu žmurkajúcej bábiky. Trsové nalepovacie mihalnice bez uzlíka Ardell Double Up vyplnia redšie miestočká, krásne vám zvýraznia oči a pritom pôsobia úplne prirodzene. Aplikácie sa báť nemusíte, pinzetou ju zvládnete veľmi ľahko a rýchlo.

Vlastnosti:

  • dokonale zvýraznia oči
  • vytvoria zmyselný pohľad
  • opticky zväčšia objem mihalníc
  • doplnia redšie miesta
  • zaistia prirodzený vzhľad
  • jednoduchá, rýchla aplikácia

Ako aplikovať:
Pinzetou opatrne vyberte trsové nalepovacie mihalnice Ardell Double Up z balenia a pomocou lepidla na mihalnice ich umiestnite na prirodzenú líniu svojich mihalníc. Podľa požadovaného vzhľadu môžete naniesť viac trsov.

Americká spoločnosť Ardell sa špecializuje na tvorbu umelých rias. V roku 1971 ju založili manželia Arnold a Sydell Millerovci. Hneď ich prvý produkt – „Duralash Individual“ – si rýchlo získal značnú popularitu, čo ich podnietilo k ďalšiemu rozširovaniu portfólia. Dnes Ardell patrí medzi celosvetovo najúspešnejšie a najobľúbenejšie značky v danom trhovom segmente. Jedno z jej hesiel znie: „Pre každú ženu, pre každú udalosť, pre každý spôsob života.“
V ponuke Ardell nájdete nalepovacie, trsové, mono a ďalšie riasy mnohých rôznych štýlov. Drvivá väčšina z nich je zhotovená zo sterilizovaných ľudských vlasov. Sú veľmi efektné a ľahko sa aplikujú aj odstraňujú. Samostatnú zmienku si zaslúži tiež praktické príslušenstvo – lepidlá, štetce, kefky na obočie a ďalšie.
Výrobky Ardell sa vyznačujú prvotriednou kvalitou a priaznivou cenou. O ich výnimočnosti svedčí aj skutočnosť, že ich používa celý rad hollywoodskych vizážistov. Značka Ardell iste zaujme všetkých jedincov, ktorí chcú mať krásny a nezabudnuteľný pohľad, sú nároční a neuspokoja sa s málom alebo túžia byť atraktívni pre opačné pohlavie.