Argan OilHydrating Nourishing Cleansing kozmetická sada I.

Argan Oil Hydrating Nourishing Cleansing kozmetická sada I.
Argan Oil Hydrating Nourishing Cleansing kozmetická sada I.
kozmetická sada I.

Kód: ANO1338 | Tento produkt nie je momentálne k dispozícii

Sada obsahuje: Nourishing Shampoo 100 ml + Nourishing Conditioner 100 ml + Hair Intensive Hydrating Treatment 30 ml

Vlastnosti

Typ vlasov
všetky typy vlasov
Typ sady
darčeková sada
Problém s vlasmi
lámavé vlasy a rozštiepené končeky, poškodené vlasy, suché vlasy

O značke Argan Oil

Značka Argan Oil využíva vo svojich kozmetických prípravkoch dary prírody a ako hlavnú ingredienciu používa arganový olej. Arganový olej je už po stáročia tajomstvom krásy marockých žien. Bohaté zloženie účinných látok vrátane antioxidantov dokáže ošetriť kožu, do hĺbky ju hydratuje a zanecháva ju mladistvú a sviežu. Arganový olej sa stará aj o vlasy a vlasovú pokožku.
V prípravkoch značky Argan Oil sa už viac ako 10 rokov snúbia nové technológie so starými osvedčenými receptúrami. Arganový olej jedinečným spôsobom nahrádza nedostatok esenciálnych mastných kyselín, ktorý spôsobuje starnutie kože a vznik vrások. Vitamínu E má arganový olej dokonca trikrát viac než olej olivový, preto je jeho uplatnenie v kozmetike nenahraditeľné.
Prírodné ingrediencie bohaté na aktívne látky sú základom kozmetiky budúcnosti. Značka Argan Oil využíva tie najvhodnejšie, ako je arganový olej, výťažky z bobúľ azai, výťažky z goji, baobab, výťažky z aceroly, čučoriedky, probiotiká, myrhu alebo kurkumu. Prípravky Argan Oil sú synonymom pre zdravú a krásnu pleť tváre, pokožku celého tela i vlasy.  

Recenzie Argan Oil Hydrating Nourishing Cleansing