Armand Basi Basi Hommetoaletná voda pre mužov

Armand Basi Basi Homme toaletná voda pre mužov 125 ml
Armand Basi Basi Homme toaletná voda pre mužov 125 ml
125 ml

Kód: ABA0085 | Tento produkt nie je momentálne k dispozícii

Popis parfému Armand Basi Basi Homme
Zloženie

Armand Basi Basi Homme je neobyčajná pánska vôňa, ktorá dokonalým spôsobom podčiarkne vašu charizmu a šarm. Tento parfém ocenia najmä muži, ktorí hľadajú osvedčený klasický štýl v modernom dobovom kabáte. S touto podmanivou vôňou Basi Homme sa nemusíte báť vyraziť do spoločnosti a medzi priateľov. Parfém Basi Homme bude vďaka svojmu zloženiu lahodiť aj vášmu okoliu.

Vrchné tóny vône Armand Basi Basi Homme patria kardamónu, opojnej levanduli a delikátnej vanilke. Opojné srdce sa skladá z fazule Tonka, intenzívneho kadidla, pôvabnej konvalinky, jemného lieskového orecha a rozkvitnutého orgovánu. Mužný základ je dokreslený cédrovým a guajakovým drevom, čistým drahocenným pižmom a exotickým santalovým drevom. Tento luxusný pánsky parfém Armand Basi je skvelou voľbou pre večerné nosenie do spoločnosti.

Pánska vôňa Armand Basi Basi Homme je určená výnimočným a noblesným mužom, ktorí vyznávajú elegantný a sofistikovaný štýl.

Zloženie

Tzv. vysoké tóny - rozvinú sa ihneď po aplikácii. Tvoria prvý dojem a sú spravidla veľmi intenzívne, odznievajú rýchlo.
Hlava
škorica, levanduľa, kardamóm
Tzv. stredné tóny - Srdce nastupuje po niekoľkých minútach, po odznení hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
muškátový oriešok, fazule tonka, orgován, konvalinka, kadidlo
Tzv. nízke tóny - posledná a najdlhšia fáza parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale môže to byť i celý deň.
Základ
santalové drevo, pižmo, vanilka, céder
Druh vône
drevitá

O značke Armand Basi

Armand Basi – vône milovníkov moderného životného štýlu. Jedna z najpoprednejších španielskych módnych značiek, Armand Basi, sa od roku 1987, keď bola založená ako medzinárodná značka spájajúca kozmopolitizmus svojej rodnej Barcelony so silnou stredomorskou identitou, venuje pánskej a dámskej móde, doplnkom a neskôr aj parfémom.
Meno značky odkazuje na hlbokú rodinnú históriu. Armand Basi je jeden zo synov Mercedes Sabi, ktorá na začiatku 40. rokov založila v Barcelone dielňu na pletený tovar, z ktorej sa neskôr – vďaka aktivite jej synov – zrodila úspešná odevná značka. Dnes je návrhárom značky Armand Basi ilustrátor a karikaturista Lluís Juste de Nin, člen rodiny Basi a potomok americkej spisovateľky dánsko-kubánskeho pôvodu Anaïs Nin.
Značka Armand Basi je synonymom pohodlia, kvality a štýlu a stelesňuje moderný aktívny mestský život, nezávislosť a individualitu. Prvý parfém Armand Basi bol uvedený na trh v roku 1999. Originálny obal Basi Homme Armand Basi zrkadlí originalitu samotnej teplej korenenej drevitej vône, vyznačujúcej sa neuveriteľnou eleganciou.
Po nadšenom prijatí prvej vône nasledovali ďalšie, nemenej úspešné. Medzi dámskymi je jednou z najobľúbenejších citrusová a sviežo korenistá vôňa Armand Basi In Red, ktorej nežný obal opäť vyjadruje charakter parfému, najmä jarné kvety v ňom.
Ako tvorcovia sú pod parfémami Arman Basi podpísaní návrhári vôní ako Olivier Cresp, Jean-Pierre Bethouart, Fabrice Pellegrin, Sylvie Fischer, Alberto Morillas, Francis Kurkdjian, Francoise Caron, Alienor Massenet a Nathalie Lorson.
Značka Arman Basi, založená na tradícii veľmi zaujímavej a tvorivej rodiny, ponúka skvelé spojenie moderného aktívneho života so štýlom a kvalitou.

Recenzie Armand Basi Basi Homme