Artdeco Asian Spa Skin Purity aróma difuzér s náplňou White Lotus & Rice Milk

 • Artdeco Asian Spa Skin Purity aróma difuzér s náplňou  White Lotus & Rice Milk
 • Artdeco Asian Spa Skin Purity aróma difuzér s náplňou  White Lotus & Rice Milk 1
 • Artdeco Asian Spa Skin Purity aróma difuzér s náplňou  White Lotus & Rice Milk 2
 • Artdeco Asian Spa Skin Purity aróma difuzér s náplňou  White Lotus & Rice Milk 3
 • Artdeco Asian Spa Skin Purity aróma difuzér s náplňou  White Lotus & Rice Milk 4
   viac

  Varianty Artdeco Asian Spa Skin Purity

  • Artdeco Asian Spa Skin Purity aróma difuzér s náplňou 100 ml White Lotus & Rice Milk aróma difuzér s náplňou 100 ml White Lotus & Rice Milk 

   Tento tovar je momentálne nedostupný.

   Kód: ART3666

  Hore

  Popis parfému Artdeco Asian Spa Skin Purity

  Hodnotenie

  Vzhľad flakónu

  Výdrž vône

  Intenzita

  Celkový dojem

  Aróma difúzor Artdeco Asian Spa Skin Purity predstavuje príjemný spôsob prevoňania vášho interiéru. Aróma difúzor obsahuje náplň, ktorá sa pomocou vložených tyčiniek postupne odparuje do vzduchu, a tým vytvára v miestnosti veľmi útulnú arómu.

  Vlastnosti:

  • svieža vôňa

  Použitie:

  Intenzitu vône vo vašom interiéri tiež môžete zvýšiť občasným otáčaním namočených tyčiniek. Uchovávajte mimo dosahu detí. Pokiaľ sa náplň difúzora stretne s kožou, okamžite ju umyte veľkým množstvom vody a mydla. Pri zasiahnutí očí niekoľko minút vyplachujte vodou.

  Hore

  O značke Artdeco

  Značka Artdeco bola založená v roku 1985 s víziou vytvárať kozmetické produkty inšpirované láskou ku kráse. Intenzívny záujem o nové trendy a vysokokvalitné produkty, ktoré budú dostupné všetkým ženám, vyniesli Artdeco takmer okamžite medzi top kozmetické značky v Nemecku. Dnes je kozmetika Artdeco obľúbená už vo viac než 78 krajinách sveta.

  Artdeco vie, že každá žena je jedinečná. Má vlastný štýl aj preferencie, pokiaľ ide o zvýraznenie svojej krásy. Kozmetika Artdeco skladá poctu tejto jedinečnosti a vďaka rozmanitosti svojich výrobkov umožňuje každej žene zvýrazniť vlastnú krásu presne tak, ako sa jej páči.

  Široká paleta farieb, nespočetne veľa špeciálnych produktov a možnosť individuálneho zostavenia vlastnej škály farieb zaručuje maximálne komplexný, ale pritom na mieru šitý zážitok z kozmetiky. Vyskúšajte Artdeco make-up, ktorý sa hravo stane alternatívou k tým najexkluzívnejším značkám, a zistite, že kvalitné produkty nemusia byť vždy nedosiahnuteľné.

  Hore

  Recenzie Artdeco Asian Spa Skin Purity

  Čo si o Artdeco Asian Spa Skin Purity myslíte vy?

  Položky označené hviezdičkou * sú povinné.


  Hodnotenie *

  1 2 3 4 5 0 - najhoršie, 5 - najlepšie "

  1 2 3 4 5 0 - najhoršie, 5 - najlepšie "

  1 2 3 4 5 0 - najhoršie, 5 - najlepšie "

  1 2 3 4 5 0 - najhoršie, 5 - najlepšie "  Odoslaním súhlasíte so spracovaním osobných údajov s cieľom spracovania a zobrazenia hodnotení produktu spoločnosťou Notino s.r.o. Máte právo svoj súhlas kedykoľvek odvolať. Viac informácií v zásadách spracovania osobných údajov.

  Menu