Artdeco Super Rich Hand Cream & Mask

hĺbkovo regeneračný krém a maska na ruky

Artdeco Super Rich Hand Cream & Mask hĺbkovo regeneračný krém a maska na ruky
Artdeco Super Rich Hand Cream & Mask hĺbkovo regeneračný krém a maska na ruky
75 ml

Kód: ART3683 | Tento tovar nie je momentálne k dispozícii
Artdeco Super Rich Hand Cream & Mask
75 ml

Popis produktu Artdeco Super Rich Hand Cream & Mask

Regeneračný krém a maska na ruky Artdeco Asian Spa Skin Purity ošetruje extra suchú a často namáhanú pokožku rúk, hĺbkovo ju vyživuje, zvláčňuje a dodáva zamatovo hebký pocit.

Vlastnosti:

  • intenzívne pokožku hydratuje a zaisťuje jej potrebnú výživu
  • zanecháva pokožku rúk na dotyk jemnú a vláčnu
  • slúži ako klasický krém aj ako hĺbkovo regeneračná maska
  • rýchlo sa do kože vstrebe a nezanecháva mastný film

Ako aplikovať:
Naneste dostatočné množstvo krému na pokožku rúk a jemne vmasírujte. 1× – 2× týždenne aplikujte na ruky väčšie množstvo krému a nechajte ho pôsobiť aspoň 20 minút, ideálne s použitím bavlnených rukavíc. Potom zvyšok krému opláchnite vodou či zotrite papierovou vreckovkou.

Vlastnosti

Konzistencia
krém
Typ pokožky
pre všetky typy pokožky

O značke Artdeco

Značka Artdeco bola založená v roku 1985 s víziou vytvárať kozmetické produkty inšpirované láskou ku kráse. Intenzívny záujem o nové trendy a vysokokvalitné produkty, ktoré budú dostupné všetkým ženám, vyniesli Artdeco takmer okamžite medzi top kozmetické značky v Nemecku. Dnes je kozmetika Artdeco obľúbená už vo viac než 78 krajinách sveta.

Artdeco vie, že každá žena je jedinečná. Má vlastný štýl aj preferencie, pokiaľ ide o zvýraznenie svojej krásy. Kozmetika Artdeco skladá poctu tejto jedinečnosti a vďaka rozmanitosti svojich výrobkov umožňuje každej žene zvýrazniť vlastnú krásu presne tak, ako sa jej páči.

Široká paleta farieb, nespočetne veľa špeciálnych produktov a možnosť individuálneho zostavenia vlastnej škály farieb zaručuje maximálne komplexný, ale pritom na mieru šitý zážitok z kozmetiky. Vyskúšajte Artdeco make-up, ktorý sa hravo stane alternatívou k tým najexkluzívnejším značkám, a zistite, že kvalitné produkty nemusia byť vždy nedosiahnuteľné.